Vip Brother 2017

  • 111 874
  • 1 221
# 615
Кога започва Биг/Вип Брадър тази есен?

11. септември
Виж целия пост
# 616
Миглена не каза точно като каква ще се явява този път..нещо шикалкавеше, смрънка само, че не се виждала да чете чужди въпроси...
Виж целия пост
# 617
Благодаря! Надявам се да имат интересни участници този сезон.
Виж целия пост
# 618
на мен николета ми е по-симпатична от райкова. не мога да търпя райкова...

нямам търпение за вип брадър, много се кефя Simple Smile
Виж целия пост
# 619
Да хвърлим по едно око на новите епизоди на Черешката, вероятно там да жокерите за съквартиранти 2017 😉
Виж целия пост
# 620
Да хвърлим по едно око на новите епизоди на Черешката, вероятно там да жокерите за съквартиранти 2017 😉

Мхм. И при Гала - винаги през нея минават по-малко известните или отдавна забравени персони - да имаме пресен спомен кои са тия ВИПове...
Виж целия пост
# 621
Гала е в отпуск.
Виж целия пост
# 622

Да де, но нали са по месец отпуските? Би трябвало да се завърне седмицата преди Вип брадър. Тъкмо 5 дена да ни покаже 5те най-неизвестни Grinning
Виж целия пост
# 623
Тазгодишният ВБ на любовта ли ще бъде посветен последно?
Виж целия пост
# 624
Тазгодишният ВБ на любовта ли ще бъде посветен последно?

Да. На любовта към силикона, к*р*и*е, кинтите и все такъв вид любов...
Виж целия пост
# 625
Тазгодишният ВБ на любовта ли ще бъде посветен последно?

Да. На любовта към силикона, к*р*и*е, кинтите и все такъв вид любов...
Вечната и непреходна имаш предвид 😊🤗
Важното е лИбоФ да има, към какво и кого... не е от значение Wink
Виж целия пост
# 626
Ако жокерите са в черешката, Катя Близнакова ще е голям майтап-тя залита по някакви религии, самодиви..
Виж целия пост
# 627
Катя е сладурче.

От днес:

Продуцентът Иван Христов пред Би Ай Ти: Най-доброто за „Папараци“ е водеща да бъде Венета Райкова. Николета ще ни дължи неустойка, ако влезе във „Вип Брадър“

Разделяме се с Николета Лозанова. Венета Райкова ще бъде водеща на „Папараци“ от началото на новия сезон на предаването, който стартира на 17 септември – неделя, веднага след „Фермата“. Това заяви ексклузивно в ефира на Би Ай Ти продуцентът от „Междинна станция“ Иван Христов.

„Би Ти Ви и ние от „Междинна станция“ смятаме, че раздялата ни с Николета Лозанова е най-доброто за предаването „Папараци“, категоричен е продуцентът. Той заяви, че решението за напускането на Николета Лозанова е взаимно – взето от нея и от продуцентите.

„Бях изненадан, че Николета Лозанова публикува информацията във Фейсбук профила си, тъй като нашата уговорка беше това да бъде официално оповестено от нас, а не да бъде пускано своеволно, без наше знание и в нарушение на договора ни с нея“, допълни Христов.

Той призна, че е имало момент на тайни разговори с Венета Райкова, но колко време е продължило това, не пожела да разкрие.

Ще плаща ли Николета Лозанова неустойка, ако влезе във „Вип Брадър“ и какви промени ще има в предаването „Папараци“ – вижте в целия разговор с Иван Христов.

http://www.bitelevision.com/produtsentat-ivan-hristov-pred-bi-aj … e-vav-vip-bradar/

Иван си противоречи, ама нейсе...
Виж целия пост
# 628
Ако жокерите са в черешката, Катя Близнакова ще е голям майтап-тя залита по някакви религии, самодиви..

И според мен Катя е пърия претендент за щатна готвачка на къщата. Ако може да я вкарат заедно с нейната дружка Мери Молевски
https://www.facebook.com/meri.molevski
Виж целия пост
# 629
Катя изглежда голям шемет. Ако влезе в предаването ще е много весело. Мисля, че и друг път е била канена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия