Vip Brother 2017

  • 111 875
  • 1 221
# 555
николета толкова ли изпадна, та да трябва да влиза в ББ?
Виж целия пост
# 556
николета толкова ли изпадна, та да трябва да влиза в ББ?

Никой не казва, че ще влиза. Защо реши, че ще го прави?
Виж целия пост
# 557
де да знам, мярна ми се името.
А Екимовата може и да я гласят да влиза, затова подгряват с участия с драми - днес я имаше на една от телевизиите да се оплаква, че я изнудвали за някакъв пикантен клип. През ума ми мина "ще й се чак толкова да е важна".
Виж целия пост
# 558
Ми тя Екимова беше вътре и то скоро, пък нали нямало да има влизали... дано не влиза, че е много напрягаща.
Виж целия пост
# 559
И в друга тема беше пусната статия, че ще влезе за малко и после ще е водеща.😕. Това за Ни Ло - то
Виж целия пост
# 560
Ясно! Тая година водещите ще са повече от участниците Mr. Green
Виж целия пост
# 561
Те хората учат по 5 г за тази цел, но Ни Ло се е родила с дипломата в ръцете си и е най-ценния тв кадър последните години. И с'я като не е в Папараци кой ще ни ръкомаха в неделя вечер от екрана???
Виж целия пост
# 562
Венета Райкова поема Папараци, а НиЛо се мести в Нова, не е потвърдено дали наистина ще влиза в ББ, но според мен се е съгласила, само и само да я направят водеща.
Виж целия пост
# 563
то пък, едно предаване е Папараци, ум да ти зайде! Хич не ги бива, май освен пуберки на 12 никой не ги гледа.
Виж целия пост
# 564
НиЛо какво има да води, то водещите повече от участниците станаха Grinning Само да не ми изгонят Сашка заради това чучело, че..

Иначе НиЛо написала във ФБ това:
Навсякъде, през където мина, оставям дълбока следа - души, очи, сърца... и разбира се - тв ефир! Придадох му достатъчно чар и сексапил, постигнах рекорди, поставих нова ера, а сега ще отворя и нова страница, оставяйки "Папараци" просто като една графа от богатото ми портфолио. Тези, които години наред живяха, за да чуят това, че предавам щафетата, не бързайте да ликувате. Много скоро аз лично ще "гръмна шампанското", обещавам да почерпя всички, както и да споделя кога и къде! И няма да бъде просто хипотетично, а много рейтингово и епично!"
Виж целия пост
# 565
Има го в линка, който дадох още следобед.

Скрит текст:
Има слухове ,че тази година водещи ще са Миглена Ангелова и Николета Лозанова ....
Искрено се надявам това за Николета да не е истина. Няма по-противно същество от нея.

И аз се надявам, ама: http://life.dir.bg/news.php?id=26290213&nt=5
Виж целия пост
# 566
определено йзавидях за самочувствието.
Виж целия пост
# 567
Тая майтап си прави, нали? Чак пък такава липса на реална представа за себе си да имаш? Каква следа е оставила, какви пет лева?
Виж целия пост
# 568
за най-некадърно предаване в ефир. трябва да влезе в учебниците като кейс "как не се прави...".
Виж целия пост
# 569
НиЛо какво има да води, то водещите повече от участниците станаха Grinning Само да не ми изгонят Сашка заради това чучело, че..

Иначе НиЛо написала във ФБ това:
Навсякъде, през където мина, оставям дълбока следа - души, очи, сърца... и разбира се - тв ефир! Придадох му достатъчно чар и сексапил, постигнах рекорди, поставих нова ера, а сега ще отворя и нова страница, оставяйки "Папараци" просто като една графа от богатото ми портфолио. Тези, които години наред живяха, за да чуят това, че предавам щафетата, не бързайте да ликувате. Много скоро аз лично ще "гръмна шампанското", обещавам да почерпя всички, както и да споделя кога и къде! И няма да бъде просто хипотетично, а много рейтингово и епично!"

Кой ѝ пише текстовете? Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия