Vip Brother 2017

  • 111 874
  • 1 221
# 735
Ох, и неговата не е лесна предвид външността му. Добре, че са парите на тати, за да може да се превърне от "прасе" в "мечо".
Виж целия пост
# 736
Ох, и неговата не е лесна предвид външността му. Добре, че са парите на тати, за да може да се превърне от "прасе" в "мечо".
newsm10Не може да бъде казано по-добре!
Виж целия пост
# 737
Абе, ако влезе Мара Отварачката всички ще Ах-нем. Покрай Гущерови доста книги е прочела и е на светлинни години (ВЕЧЕ) от плеймейтки и певачки (интелектуално), а и си е малко агресивничка по принцип, така че ще спечели симпатиите на хората. Не е простото девойче от преди 10 години, ми се струва...

Така си е, дума да няма.  Laughing Наскоро я мернах в едно интервю, в което много интелигентно разказваше за раздялата си с Гущеров и как не си пада по мЕмолеПните връзки.  hahaha
Виж целия пост
# 738
О, то всяко нейно интервю е уникат. Можеш да научиш доста нови думи.
Виж целия пост
# 739
Скрит текст:
Абе, ако влезе Мара Отварачката всички ще Ах-нем. Покрай Гущерови доста книги е прочела и е на светлинни години (ВЕЧЕ) от плеймейтки и певачки (интелектуално), а и си е малко агресивничка по принцип, така че ще спечели симпатиите на хората. Не е простото девойче от преди 10 години, ми се струва...
Така си е, дума да няма.  Laughing Наскоро я мернах в едно интервю, в което много интелигентно разказваше за раздялата си с Гущеров и как не си пада по мЕмолеПните връзки.  hahaha
[/quote]

Ох сетих се и аз... Joy
https://gospodari.com/%D0%BF%D0%B0%D0%B4%D0%B0-%D0%BB%D0%B8-%D1% … -video126023.html  

Tъз притенция, ако влезе, ще трябва не една отделна спалня(както се пише че искала), ами поне още две, че да може да се съберат самочувствието ѝ, и нереалната преценка която има за себе си..
Виж целия пост
# 740
Ааа, ето къде съм я видяла, чудех се от к'ъв зор съм гледала интервю с нея.  Laughing
Виж целия пост
# 741
Току що прочетох в клюкарника(и бързам да постна), че Сузанита няма да влиза.
Тупарев бил опровергал слуха.

http://m.tialoto.bg/a/1-zvezdi/56590-dobra-novina-suzanita-niama … -vav-VIP-Brother/
Виж целия пост
# 742
Style life.. редактора му е един от мъжете Joy
МарчИто е уникална кухарка, най-ме забавлява, че мноого си вярва тая жена... между другото, детето и вярно ли искало да живее с Мечо😨
Ай сега пак ме хвърлихте в размисъл-коя е тая Сузанита😂😂😂😂ей, ама мноого съм зле значИи😂😂😂 поправих се, прочетох за Сузанита, творчеството й не го знам...сульо и пульо пропя в тая държава, много звИзди станаха😎
Виж целия пост
# 743
Току що прочетох в клюкарника(и бързам да постна), че Сузанита няма да влиза.
Тупарев бил опровергал слуха.

http://m.tialoto.bg/a/1-zvezdi/56590-dobra-novina-suzanita-niama … -vav-VIP-Brother/
Ох, изкарах си акъла от веждите на тази.  Crazy Ама предупреждавайте предварително, моля ви. Иначе е симпатично момичето.
Виж целия пост
# 744
Поредната глупост newsm78
https://www.blitz.bg/sport/svezho/nikoleta-vkarva-niki-mikhaylov … bradr_376175.html
Виж целия пост
# 745
Те всички искат вип стаи.  Laughing Направо хотел да им построят.  Mr. Green
Виж целия пост
# 746
Нека има вип стаи, така лъсва завистчицата на тия, които не са получили "лукса", но дано да няма втора/тайна къща, че това е е*ати тъпото.
Виж целия пост
# 747
И на мен винаги ми е било много интересно дали няма някоя тайна къща където родните"випове" да си хапват и спинкат, а на нас да ни заснемат измислени истории.
Виж целия пост
# 748
И на мен винаги ми е било много интересно дали няма някоя тайна къща където родните"випове" да си хапват и спинкат, а на нас да ни заснемат измислени истории.
Колко му е .
Виж целия пост
# 749
На мен не ми допада като вкарат някой по средата на сезона.  Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия