RYANAIR - 9

  • 63 958
  • 730
# 165
Няма такива автомати. Понякога, ако имат пликчета на КППто пред асансьорите дават по 1. Ако нямат казват, че на проверкаа за сигурност ще дадат.
Но пък те за първи път чуват, че са длъжни...
Аз за това когато и да отида на летището винаги си прося пликчета. Да има, ако дъщерята пътува. На мене не ми трябват. Купувам си на място малки опаковки като кацна при нея, а и там съм си оставила неща.
В Икеа съм виждала пликове.
Виж целия пост
# 166
В ДM и Кауфланд също има такива пликчета.
Виж целия пост
# 167
Всички хранителни магазини. Водят ги за сандвичи.
Виж целия пост
# 168
Здравейте, проблем ли е ако в ръчната чанта нося ампула урбазон със спринцовка и игла?
Виж целия пост
# 169
Много благодаря на всички за отговорите! Ще потърся в големити хипермаркети или в Джъмбо. Аз съм си купувала на летището в Брюксел, но ги раздадох на мои близки, т.к. от една година не съм пътувала. Сега ще пътува синът ми и търся за него.
Виж целия пост
# 170
Оф, много съм загубена. Купих билети за мен и мъжа ми, на следващия ден, през моя профил купих за същия полет и за наши семейни приятели. В бързината обаче, като съм писала фамилията на мъжа, съм я написала на кирилица. Минаха няколко дни, аз чак сега забелязах. Не виждам поле за чат с тях, как мога да оправя тази грешка, и ще ме таксуват ли за нея? Чекирането престои, т.е. не съм го чекирала така, а при резервацията в сайта.
Никъде не виждам и електронна поща....

Редакция - оправиха го, намерих все пак чата.
Виж целия пост
# 171
Здравейте,
На летище София на Терминал 2 има ли автомати за продажба на топчета с пликчета за пренасяне на течности в ръчен багаж? Ако да може ли да кажете къде се нямират тези автомати? Ако не от къде другаде може да се купят тези пликчета с цип?

Какво предтавляват тези пликчета с топчета?
Виж целия пост
# 172
Здравейте,
На летище София на Терминал 2 има ли автомати за продажба на топчета с пликчета за пренасяне на течности в ръчен багаж? Ако да може ли да кажете къде се нямират тези автомати? Ако не от къде другаде може да се купят тези пликчета с цип?

Какво предтавляват тези пликчета с топчета?
Не пликчетата са с топчета, а има предвид топче  Grin (ролка) с пликчета.
Виж целия пост
# 173
Благодаря! Peace
А тези пликчета някакви специални ли са,освен че трябва да са вместимост от 1 литър?
Виж целия пост
# 174
Благодаря! Peace
А тези пликчета някакви специални ли са,освен че трябва да са вместимост от 1 литър?

http://opakovki.bg/%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B1%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0 … 1%86%D0%B8%D0%BF/
Виж целия пост
# 175
Здравейте, проблем ли е ако в ръчната чанта нося ампула урбазон със спринцовка и игла?

не
Виж целия пост
# 176
Здравейте,
На летище София на Терминал 2 има ли автомати за продажба на топчета с пликчета за пренасяне на течности в ръчен багаж? Ако да може ли да кажете къде се нямират тези автомати? Ако не от къде другаде може да се купят тези пликчета с цип?

Какво предтавляват тези пликчета с топчета?
Не пликчетата са с топчета, а има предвид топче  Grin (ролка) с пликчета.
Не е ролка. Самото пликче е сложено в пластмасово прозрачно топче, което се отваря като пластмасовият жълтък на шоколадовите яйца. Тези топчета са заредени в автомат с монети. Пускаш монетка от 1 евро и машината ти пуска 1 топче. По принцип ги има по летищата. Не приличат съвсем на тези паказани по-горе, но са подобни.
Виж целия пост
# 177
Здравейте,
На летище София на Терминал 2 има ли автомати за продажба на топчета с пликчета за пренасяне на течности в ръчен багаж? Ако да може ли да кажете къде се нямират тези автомати? Ако не от къде другаде може да се купят тези пликчета с цип?

Какво предтавляват тези пликчета с топчета?
Не пликчетата са с топчета, а има предвид топче  Grin (ролка) с пликчета.
Не е ролка. Самото пликче е сложено в пластмасово прозрачно топче, което се отваря като пластмасовият жълтък на шоколадовите яйца. Тези топчета са заредени в автомат с монети. Пускаш монетка от 1 евро и машината ти пуска 1 топче. По принцип ги има по летищата. Не приличат съвсем на тези паказани по-горе, но са подобни.
1 евро за 1 пликче - оляли са се.  Astonished 1-1.5 евро е цяла кутия с 20-30 пликчета в супер или Джъмбо, в зависимост от размера
Виж целия пост
# 178
 Simple Smile Две пликчета са за 1 евро.
Действително е скъпо, но ако не си подготвен предварително...
Виж целия пост
# 179
Ако не си подготвен на пункта за проверка би трябвало да ви дадат такова. Поне във Варна се дават
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия