RYANAIR - 9

  • 63 971
  • 730
# 270
Благодаря. Нашият полет е до Атина, за нашите дати багажът в момента  е  25 евро на посока.

А на бордната карта изписва ли, че си приорити?
Виж целия пост
# 271
Благодаря. Нашият полет е до Атина, за нашите дати багажът в момента  е  25 евро на посока.

А на бордната карта изписва ли, че си приорити?
На тези от мобилното приложени със сигурност го пише.
Виж целия пост
# 272
Имайте предвид, че не всички летища са оборудвани с четци на мобилни бордни карти. Бяхме неприятно изненадани, когато по чиста случайност вечерта преди ранен полет разбрахме, че на Братиславското летище нямат такива устройства. Търсихме интернет кафета, но без успех и се измолихме в един хотел да ни ги изпринтират. Искахме да оставим някой лев, но момичето отказа и й оставих един пакет солети Хрус-хрус, за които се сетих, че ми бяха в чантата Bowtie А момичето се зарадва доста Blush
Виж целия пост
# 273
А такива четци на летищата в София и в Кьолн има ли?Мислех да съм само с моб. приложение, но така като гледам май и ще си разпечатам за всеки случай.И в тази връзка да питам бордните карти, когато имаш отиване и връщане в рамките на около седмица и за двата полета ли ми излизат за разпечатване?
Имам приорити и места, вече имам право да се регистрирам, но още не съм започнала, т.к. сменям личната си карта и не искам да има разминаване, ако се налага да си въвеждам номера на личната карта.
Виж целия пост
# 274
В София има четец. За Кьолн не знам.
БК за отиване и връщане ще излязат една след друга в профила ти след чекирането щом са на 1 резервация.
Виж целия пост
# 275
Винаги принтирам на хартия, много по-спокойно ми е така.  Simple Smile
Виж целия пост
# 276
В София има четец. За Кьолн не знам.
БК за отиване и връщане ще излязат една след друга в профила ти след чекирането щом са на 1 резервация.

Благодаря!Да, на една резервация са ми отиване и връщане.
Виж целия пост
# 277
Т.е. да разбирам, че когато има запазено място  и обща резервация пътниците не се разделят? Това важи само ако нямаш запазено място, така ли?
Виж целия пост
# 278
Т.е. да разбирам, че когато има запазено място  и обща резервация пътниците не се разделят? Това важи само ако нямаш запазено място, така ли?

Да, при запазване на места ти си избираш мястото.  Peace Само обша резервация без запазени места гарантира вече,че ще сте в два различни края на самолета  Mr. Green
Виж целия пост
# 279
А такива четци на летищата в София и в Кьолн има ли?Мислех да съм само с моб. приложение, но така като гледам май и ще си разпечатам за всеки случай.И в тази връзка да питам бордните карти, когато имаш отиване и връщане в рамките на около седмица и за двата полета ли ми излизат за разпечатване?
Имам приорити и места, вече имам право да се регистрирам, но още не съм започнала, т.к. сменям личната си карта и не искам да има разминаване, ако се налага да си въвеждам номера на личната карта.

В първия пост на темата са сложени летищата, на които не се приемат електронни бордни карти
Виж целия пост
# 280
А такива четци на летищата в София и в Кьолн има ли?Мислех да съм само с моб. приложение, но така като гледам май и ще си разпечатам за всеки случай.И в тази връзка да питам бордните карти, когато имаш отиване и връщане в рамките на около седмица и за двата полета ли ми излизат за разпечатване?
Имам приорити и места, вече имам право да се регистрирам, но още не съм започнала, т.к. сменям личната си карта и не искам да има разминаване, ако се налага да си въвеждам номера на личната карта.

В първия пост на темата са сложени летищата, на които не се приемат електронни бордни карти
Извинявам се, уж четох инфото, но явно това ми е убегнало Simple Smile
Виж целия пост
# 281


Да, при запазване на места ти си избираш мястото.  Peace Само обша резервация без запазени места гарантира вече,че ще сте в два различни края на самолета  Mr. Green

Това не е точно така-скоро се паднаха едно до друго местата,значи  все пак има и изключения.
Виж целия пост
# 282
Уж чета внимателно, но нищо не мога да вдяна. С нетърпение чакам утрешния полет да видя за какво иде реч с тези места. Защо ги разделят хората с една резервация? Дори да няма места на бордните карти не се ли сяда кой където намери. Какви са тези местения?
А с какви самолети се пътува, че чак да няма достатъчно място за ръчния багаж на всички пасажери.
Виж целия пост
# 283
Уж чета внимателно, но нищо не мога да вдяна. С нетърпение чакам утрешния полет да видя за какво иде реч с тези места. Защо ги разделят хората с една резервация? Дори да няма места на бордните карти не се ли сяда кой където намери. Какви са тези местения?
А с какви самолети се пътува, че чак да няма достатъчно място за ръчния багаж на всички пасажери.

Не се сяда кой където намери - при ел. чекиране всеки получава място.
Едните са платени и избрани от пътника. Другите са произволно избрани от системата.
Всеки трябва да си седне на мястото, написано в бордната карта - напр. 22F.
Ако не е платил за място - ще изкара 2 ч. разделен от Мъжленцето, няма да са заедно.
Мястото за големия ръчен багаж е над седалките. Но тъй като седалките са повече, от същия вид самолет на не ниско тарифна компания няма места за всички отгоре. Седалките са с по-малко място между тях, на дългокраките не им е удобно.
Виж целия пост
# 284
Аз друго не мога да си обясня - в сайта един от потребителите преди време предложи услугите си да ЧЕКИРА на избрано от нас самите място (стига да е свободно) - безплатно! Уж всеки чете темите назад със страници и часове, пък напоследък се оплакват как не са били заедно... Не боли да питате - аз питах как стоят нещата, въпреки че си заплатих 16евро за място!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия