Звездни компромати - 334 част

  • 111 846
  • 774
# 165
Лео има ли изобщо истински връзки? Толкова бързо ги върти еднакви на конвейера, че не вярвам да им запомня дори имената. Понякога даже са по 3-4. Снимат го на яхта, снимат го да кара колело и айде... следващата.
Виж целия пост
# 166
заприлича ми на тъмна Дауцен.
Виж целия пост
# 167
Лео и Нина са стара история. Бяха заедно почти година, преди да се разделят в началото на това лято.

Кейт не се е развеждала.

Още от Белучи за "Vanity Fair"
Скрит текст:
Виж целия пост
# 168
Красиви снимки на Белучи и умерено фотошопнати.
Виж целия пост
# 169
Сузанита с майка си Misc Smoking
Скрит текст:

Браво бе  Sick
Виж целия пост
# 170
Сузанита с майка си Misc Smoking
Скрит текст:

Браво бе  Sick

Ябълка под круша има ли? hahaha
Виж целия пост
# 171
Сузанита с майка си Misc Smoking
Скрит текст:

 Сузанита на колко беше?
 Не мога да разбера защо такива момиченца са толкова на показ и всеки се бие да снима с тях, Криско, Андреа, 100 кила, Кристо и други не се сещам.... чудя се.... да си хвърля телевизора ли или да стана амиш...
Виж целия пост
# 172
Трагедия ...
Виж целия пост
# 173
Тя пее и в нощни клубове, имаше клип из фейса как се кълчи. Ненормална работа.
Виж целия пост
# 174
Сузанита с майка си Misc Smoking
Скрит текст:

Браво бе  Sick

Ябълка под круша има ли? hahaha
Как разбрахте коя е ябълката и коя крушата? На мен са ми еднакво амортизирани  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 175
Още от Белучи за "Vanity Fair"
Скрит текст:
Още 5 години и ще изглежда като Изабел Ордаз
Скрит текст:
Виж целия пост
# 176
Още от Белучи за "Vanity Fair"
Скрит текст:
Още 5 години и ще изглежда като Изабел Ордаз
Скрит текст:
Актуална ли е? Heart
Виж целия пост
# 177
Скрит текст:
Още от Белучи за "Vanity Fair"
Скрит текст:
Още 5 години и ще изглежда като Изабел Ордаз
Скрит текст:
Актуална ли е? Heart
Предполагам, в официалния ѝ Туитър е
https://twitter.com/isabelordazof
Виж целия пост
# 178
Главния проектант (отново повръщатото човече)
Скрит текст:
Виж целия пост
# 179
Е, не е проект това, чисто е**не си е.
Много се омота тоя човек...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия