Звездни компромати - 334 част

  • 111 849
  • 774
# 285
Някой да сподели, моля😃
Виж целия пост
# 286
Еееее и аз изтървах. Хвърлете и на мен едно лс
Виж целия пост
# 287
И ааааз Sad
Виж целия пост
# 288
Божигол ще ви даде целувка, ако кажете и на мен. Wink Laughing

Със Светлана разглеждахме заедно парфюми, прави впечатление на доста мила и възпитана жена. Държа се много умерено в магазина. Имах лошо мнение естествено за нея, но тогава я погледнах с други очи. Със сигурност не се държа като парцалеса, а като обикновена жена.
Виж целия пост
# 289
Въобще не разбирам какво се случва  Laughing
Виж целия пост
# 290
И мен, моля, да ме осветлите на лични. Изтървах клюката
Виж целия пост
# 291
То толкова лични ще трябва да се пратят, та не е ли по-добре направо да се постне Stuck Out Tongue
Виж целия пост
# 292
И на мен  Laughing
Виж целия пост
# 293
Този Гущеров се оказа много тъп, щом се е хванал с този парцал. Жалко, че не може да си купи малко акъл с парите!
Хахах,баща ми казваше:Като знам Добромир Гущеров колко е горделив,не мога да се начудя как е приел тази фолкаджийка за снаха.
А  за Светлана не мисля ,че е нещо сериозно ще се позабавлява с нея и ще я смени😁
Виж целия пост
# 294
И на мен! Praynig
Виж целия пост
# 295
Прочетохте, нали? Тия дето прочетоха, да кажат на тия, дето не са успели. И без това всички клюки и пикантерии се разнасят на лични...

Браво на Светлето! Всички светлета(които аз съм срещала), са един дол дренки...

Изтървах.
Ох, и аз. Пък от рано се навъртам, уж  Crossing Arms
Споделете, моля  Praynig
Виж целия пост
# 296
Е, то написаното е останало 5 минути само. Днес явно нямаш късмет Grinning
Виж целия пост
# 297
Айде и аз при неразбралите
Виж целия пост
# 298
И на меен Innocent Не пиша в темата, но редовно ви чета, много ми е интересна
Виж целия пост
# 299
Моля ви и на мен да кажете Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия