
Да му е на хаир новият филм на Керем.
Ама и аз като Ренка - не е моЙто, клиширано ми е, но ще гледам, ако има превод, и желая успех.
Много сладка снимка от Америка с русата мацка и другото момче.



благодаря ви за превода.







шимди го видях.Благодаря на теб и Лили
за труда,който сте положили за такива кат абла си
, Лили
, много благодаря и аз! 




направо си душичка. Благодаря ти за буквичките

от сърце благодаря за гифчетата

благодаря ти за превода на английските думички
Аз пък този път на Керем много трудно му разбрах какво казва

не мисля, че този филм може да ме накара да припадам, но заради Керем ще се гледа обезателно

миличка, радвам се, че следиш темата и Керем

благодаря за снимката на Керем и Серенай. Рускините смятат, че това не са те. Но аз съм абсолютна сигурна, че това е Керем. Навсякъде мога да му разпозная гърба и походката. Та чак сплеснатата му коса на темето разпознавам. Когато прическата му е неглиже, на темето му косата се разплесква.

благодаря ти за снимките на Онур Кескин.
В коментарите под видеото в ютуб много момичета припадат по пилотчето ни

А в тренд листата там вече е на 22 място.







миличка, благодаря ти за превода на информацията от Ранини

Снеже,
благодаря и на вас за споделените гифчета и снимки











Добре, че и две снимки има на Керем, ама на едната, пак го има продуцента.
Препоръчани теми