Янтра, тъкмо щях да ти предложа пълнени чушки да им спретнеш и да не ги зарежеш. Кой ял, ял.
.
егати и задръстенячката съм,явно
.
След като се прибраха, малкият заключи, че бебето било наутрализатор на негативна енергия и магнитизатор за момичета
Така съм се смяла...Този май не е чак такава шушумига, каквато се изкарва.
егати и задръстенячката съм,явно
.
Срамежливи са повечето.Отличнички. Чакам я да ми пише, като се прибере от рожден ден.
След като се прибраха, малкият заключи, че бебето било наутрализатор на негативна енергия и магнитизатор за момичета
Така съм се смяла...Този май не е чак такава шушумига, каквато се изкарва.



Опасен!
егати и задръстенячката съм,явно
.
Няма наргилета там, нито дори цигари. Наргиле пушат арабскитенароди в Африка, доколкото знам - Мароко, Тунис, Алжир.

. Утре ще го носим в магазина/сервиза.Уж има протектор,трънки. Препоръчани теми