Искам да кажа ... (136)_21.08-27.08

  • 61 248
  • 1 090
# 180
Ох, гледам за 11 годишното момиченце и сърцето ми се къса. Какво наргиле, какви ножове, това е дете 5 клас. Криво ми е много.
Cry и на мен...да не дава Господ да си ни от едната,ни от другата страна  Tired Praynig
ДжулиHug
Виж целия пост
# 181
Лаленце, това за мен си е обикновен гоблен. Защо се нарича диамантен?
Написах вече - защото не се шие, а се облепя с мъниста (те се водят „диаманти“, понеже блестят като диаманти). Тъй като на мен шиенето не ми е силна страна и няма начин да ушия истински гоблен, тези са ми много на сърце. Хем е гоблен, хем е много лесно и приятно да се редят тия мъниста. Heart Eyes

Джули, много се радвам да те „видя“ тук. Hug Съжалявам за загубата ти, знам какво е (аз вече 17 години не мога да прежаля моята баба Confused). Радвам се много за напредъка на Ени, но аз не съм се и съмнявала в нея. Страхотни сте и двете! Hug
Виж целия пост
# 182
Джулка Hug
Виж целия пост
# 183
Джулка, видях маца във фейса, много е красива.
И вие сте прекрасни с Ени, браво за нейния напредък.

Изкарахме добре РДто, но Калина заяви че следващата година иска да е на морето. Simple Smile Единодушно се съгласихме. Simple Smile

Виж целия пост
# 184
Лаленце, разбрах. Интересно звучи с тези камъни.
Джулка, браво за шофирането. А на снимката сте страхотни. Малката е голяма сладурка, а ти с тези лунички си много красива. Типично лятно настроение лъха.
Сесил, много е хубава Калина. А този разрез го чаках цял ден.
Виж целия пост
# 185
mariat, то има още един ред, но докато се сетя да снимам всички бяха подпукали тортата. Simple Smile
Утре ще снимам пак, остана 1/4 торта. Simple Smile
Виж целия пост
# 186
Сесил,Борис изглежда най-доволен  Whistling,същ рожденик  bowuu
Виж целия пост
# 187
Прекрасни снимки, Сесили! Heart Eyes
Виж целия пост
# 188
Благодаря момичета. Simple Smile
Виж целия пост
# 189
Хубави снимки, с хубави деца!
Новината за наръганото момиченце и мен ме потресе... Представям си един ден хоп и айде нямам дъщеричка. Ужас, ужас, ужас! Ами на момчето родителите, прас - син убиец, как ще живеят и те с тази мисъл...
Виж целия пост
# 190
Джули и Ени са прекрасни Hug
Празнуващите дечица също много хубави, Борко е голяма закачка май.
Мърче, къде се изгуби?

Не знам в други градове как е, но тук е мн модерно да се пушат тия наргилета Tired
Виж целия пост
# 191
Честит рожден ден на Тарти и Калина!

Джулка, от кога те чакам да пишеш, да разкажеш за Ени. Радвам се, че всичко е наред.

Тони, стискам палци. Силно.

Виж целия пост
# 192
Оо, Тони, и аз Hug
Виж целия пост
# 193
Добро утро! Будна съм от 5ч. Днес имам работа из Пловдив и няма да успея да се наспя, тюх.
Виж целия пост
# 194
Джули, мислех ви и вас, радвам се на добрите новини!
Сесил, супер са и децата, и тортата Simple Smile
Тонка, успех днес и спокойно!

Някой ми се върти, че днес е рожденник, ама кой.... Да се покаже да си получи поздравите Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия