Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 65

  • 91 954
  • 738
# 135
В предишната клиника ме искаха с пълен мехур даже има схема за пиене на вода. След като мина трансфера "ме изпишкаха" и оставиха да лежа. Сега при този ми казаха преди трансфер да мина през тоалетната. Когато се стигна до трансфера докторката видя,че и моят канал е тесничък не знам какво значение има, но все пак постави ембрионите където трябва.
Виж целия пост
# 136
Момичета имам си 9 прекрасни ембриончета
Виж целия пост
# 137
Еха ... бързо си прибирай 1или 2 Simple Smile Кога ще е трансферът?
Виж целия пост
# 138
ljubica1,  това е страхотна бройка Simple Smile ще имате и за замразяване Simple Smile
Относно трансфера да ви споделя моя опит 🤣 сутринта преди трансфера пих кафе за да отида до wc 😂 на отиване към болницата изпих едно малко шише мин.вода за да ми е пълен мехура. Самата процедура мина блестящо, всички от екипа и док бяха много доволни, но след като ме оставиха на леглото вече супер много ме заболя от стискане Sad отидох в тоалетната, но дори не можах свърша работата от болка Sad беше ужастно и така през половин час докато се отпусне мускулатурата ли незнам какво чак до надвечер Sad Мисля си, че това е една от причините за неуспеха. Следващия път без кафета сутринта и по-малко вода Sad
Виж целия пост
# 139
ljubica1,  това е страхотна бройка Simple Smile ще имате и за замразяване Simple Smile
Относно трансфера да ви споделя моя опит 🤣 сутринта преди трансфера пих кафе за да отида до wc 😂 на отиване към болницата изпих едно малко шише мин.вода за да ми е пълен мехура. Самата процедура мина блестящо, всички от екипа и док бяха много доволни, но след като ме оставиха на леглото вече супер много ме заболя от стискане Sad отидох в тоалетната, но дори не можах свърша работата от болка Sad беше ужастно и така през половин час докато се отпусне мускулатурата ли незнам какво чак до надвечер Sad Мисля си, че това е една от причините за неуспеха. Следващия път без кафета сутринта и по-малко вода Sad

Аз също смятам , че задържането на урина може да донесе само проблеми. Но не това е причината за неуспех, не си го мисли. Когато забременях със сина ми, трябваферът трябваше да е в 15 часа, но Стаменов се появи чак в 18 часа, нали се сещаш че 3 часа нямаше как да стоя, при условие, че щях да се напикая вече. И така на 2-3 пъти пишках по малко, като Жана както каза, кеоот е ужасно, нищо се облекчаваш, нито нищо. Вечерта след трансфера в нас и на следващия ден имах усещане като за цистит, болки, стрелкания и чувствто, че постонно ми се пишка, в като отида до тоалетната-нито капка не мога да пусна. Това отмина на по-следващия ден и трансферът беше успешен, но самото чувство е гадно.
Виж целия пост
# 140
И при мен 8 оплодени сладурковци!Супеееер!
Виж целия пост
# 141
Buena esperanza благодаря за отговора Simple Smile успокоих се, че не е само при мен това чувство като при цистит Simple Smile  Това разбира се, че не е основната причина Simple Smile Просто си взимам поуки Simple Smile
 Shona, браво за бройката, стискам палци да продължат :*
Виж целия пост
# 142
за да нямате такива проблеми пийте чаша вода час два преди трансфера.
поне при мен това се оказа подходящата схема.
иначе и аз следвайки съветите си подскачах на един крак няколко пъти, да не взема да прецакам нещата.
Виж целия пост
# 143
Мен при инсета ме караха да пия 1,5 л вода 1 час преди трансфера. Единя път доктора закъсня и вече умирах от дискомфорт. Едва се качих на операционната, а при натискане на корема с ултразвука едва удържах и се чудех дали „водите ми няма да изтекат” Simple Smile. После решиха, че трябва и да лежа...Сигурно изглежда странно пълен мехур и улртазвук при инсе, но да при 2 от инсетата беше така, другите 2 бяха при друг лекар и нямаше пълни мехури и борба. Явно много зависи и от уменията на лекаря.
Виж целия пост
# 144
Много странно явно всеки лекар работи по различен начин. При моя трансфер в Щерев въобще не ни караха да пием вода и да сме с пълен мехур. Отиваш си нормално хапнал, пийнал ама не са ни карали да пием преди трансфера.
Виж целия пост
# 145
На мен ми казваха да пия повечко вода, но периодично идваше една акушерка, която ме проверяваше и ме пращаше да изпишкам по мъничко ако съм препълнила мехура (както писах по-горе). Неприятно е, защото си нито изпишкана, нито неизпишкана, ама друго си е да пуснеш малко и да ти поолекне.
След трансфера ни карат с носилка до стаята и ни слагат подлоги, като идват през известно време да ни питат дали сме се изпишкали. Ако не сме, слагат катетър.
Виж целия пост
# 146
След една такава подлога хванах ентерококи и ако мога, бих си я спестила. Не знам как се получава, но при 4 инсета с чиста МБ преди това, при първите две след това имах бактерии. След това с другия лекар нямах проблеми. От операционните ли е, от слаб имунитет ли (както често казват лекарите), но е факт...След ЦС също имах проблем.
Виж целия пост
# 147
трябваше да изпия половин литър вода 30мин. преди трансфера. Направиха трансфера, станах и си тръгнах на минутата. Лекарката тихичко каза: не се притеснявайте, и по голяма нужда можете да ходите Simple Smile
Виж целия пост
# 148
И аз не бях с препълнен мехур преди успешния трансфер. Мислех, че ще чакаме много и ходих до тоалетна, а всъщност док дойде 10 мин след това и аз бях първа. Нищо не каза за това, че е празен мехура, а в моята клиника искат да е пълен и биолозите го казват изрично като се обадят да кажат кога ще е трансфера.
Виж целия пост
# 149
Втори ден на ембрионите всички 9 са се раздели някои на две на 3 на 4 и един на 5 какво мислите
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия