Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 65

  • 91 954
  • 738
# 345
Здравейте момичета! Знаете ли дали могат да се пият хранителни добавки и витамини по време на стимулация или всичко се спира?
Този въпрос и мен ме вълнува, ще следя отговорите
Виж целия пост
# 346
Благодаря за отговора Блис.  Цикъл се появи днес, така че ще започвам инжекциите от утре.  Мериоферт сутрин през ден и Бемфола 225 всяка вечер.  Желая ти много успех с първия опит.

Скарлет, съжалявам за неуспешния опит и стискам палци следващият да е положителен.

Сефте чувам такава схема на стимулация. В България ли си? А защо по Дуфастон преди стимулацията?

Пиете си всички добавки до пункция, после се спират, ако има Пресен трансфер, остават само Омегата, фолиевата и вит. Д.
Виж целия пост
# 347
Благодаря за отговора Блис.  Цикъл се появи днес, така че ще започвам инжекциите от утре.  Мериоферт сутрин през ден и Бемфола 225 всяка вечер.  Желая ти много успех с първия опит.

Скарлет, съжалявам за неуспешния опит и стискам палци следващият да е положителен.

Сефте чувам такава схема на стимулация. В България ли си? А защо по Дуфастон преди стимулацията?

Пиете си всички добавки до пункция, после се спират, ако има Пресен трансфер, остават само Омегата, фолиевата и вит. Д.
За Омега 6, което е маслото от вечерна иглика бях чувала, че не е добре след О, защото можело да предизвика контракции
Виж целия пост
# 348
В Австрия съм. Нямам идея, защо Дуфастон и не попитах. Омега 3 и фолиевата ще продължавам да ги пия и след трансфера.
Виж целия пост
# 349
Визирам Омега 3.
Виж целия пост
# 350
Момичета, имам следния въпрос - в сряда сутринта ми е пункцията, като днес след прегледа лекарката ми предписа Декапептил - 3 инжекции за довечера в 10 часа и разбрах, че имам и Прегнил, но го оставиха при тях за деня на пункцията. Знам, че обикновено 35-36 часа преди пункция е Прегнил или други, но не съм чувала, че се бие Декапептил, което май е стимулиращ медикамент като Гонала да кажем... Малко ми е притеснено.
Някоя от вас да е имала тази схема? Благодаря!
ПС - и Декапептила се бият в корема подкожно, нали? Като предполагам, че сменям страните за 3те бройки довечера?
Виж целия пост
# 351
Усмивка,аз имам декапептил от 29.10 до 21.11 всеки ден.
Бие се подкожно на два пръста от пъпа под ъгъл 90 градуса - от ляво или от дясно ( така ми обясни доктора) и е блокираща инжекция.
Виж целия пост
# 352
Мадлеен, и аз така чета - че не е от този тип Прегнил или Овитрел, които са 36 часа преди пункция. Аз съм на 200 Гонал + Цетротид до днес.
Та ми се стори странно тази схема, като не съм я срещала до момента... Още повече да оставят Прегнила за деня на пункцията...
Виж целия пост
# 353
Усмивка, при мн фоликули правят така, за да избегнат хиперстимулация.
Спазвай си назначенията и инстругциите на доктора и не го мисли. Ти и да го мислиш и да не го мислиш е все тая.
Виж целия пост
# 354
Аз имам само 6, дано все пак са пълни Simple Smile
Просто ме беше страх да не съм разбрала погрешно нещата и реших да попитам...
Благодаря, Нандин!
Виж целия пост
# 355
Аз имам само 6, дано все пак са пълни Simple Smile
Просто ме беше страх да не съм разбрала погрешно нещата и реших да попитам...
Благодаря, Нандин!
А може просто да го ползват за да не скочи ЛХ-то
Виж целия пост
# 356
Имало май 2 схеми, сега в тази 3те бройки се използват като trigger както се води на английски, а Прегнила не знам после за какво е след пункцията. Ама си права - каквото кажат, това. Мерси!
Виж целия пост
# 357
Стискам палци, да извадите прекрасни яйцеклетки, от тях да станат прекрасни ембриончета и скоро да ни се похвалиш с положителен тест  bouquet
Виж целия пост
# 358
Много благодаря! Simple Smile
А и предполагам, че не е проблем да си пия Л-тироксина сутринта преди пункцията с малко вода?
Виж целия пост
# 359
Много благодаря! Simple Smile
А и предполагам, че не е проблем да си пия Л-тироксина сутринта преди пункцията с малко вода?
С 1 глътка вода, няма проблем.
Аз съм го пила и без вода
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия