Вчера си купих 2 страхотни блузи и една чанта пред рамо от ВУ, страОтниии, ама скъпи бе, 20 лв дадох за трите, можеше и по- малко да са. Изпрах ги много им се кефя
Вчера си купих 2 страхотни блузи и една чанта пред рамо от ВУ, страОтниии, ама скъпи бе, 20 лв дадох за трите, можеше и по- малко да са. Изпрах ги много им се кефя
. Вчера - слънце и 30 градуса, днес - дъжд и 19 градуса. И пак от вчера някой някъде празнува - снощи пееха, днес се чува музика, гърмят фойерверки.
Обаче хапнах и сега нищо не ми се прави, само сандалите прибрах, да направя място на ботите.
.
.
Като за България ученето по медицина вече е почти луксозно! А и студентите не могат да си позволят да работят и да учат качествено! Има време за суетата.
. Знам, че Лиляна ме е разбрала де и не го е приела като обида. 
Препоръчани теми