Размяна на емоджи фигурки от Billa

  • 53 762
  • 412
# 165
Търся: дай пет, палец на горе, луна, устни, поничка.

Предлагам: зубър, ракета, ако, тъжен, пица, усмивка.

От Варна съм, но разменям и по пащата.
Виж целия пост
# 166
Здравейте,
Търсим - Дай пет и Терабайт.
Може и срещу ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ....., до къде ни докараха от БИЛА "мошеници" Twisted Evil
Пишете на ЛС.
Виж целия пост
# 167
Актуализирам-търсим терабайт,жаба и устни,давам ПОНИЧКА и РАКЕТА!
Виж целия пост
# 168
След последните договорки:

Търся:
Дай пет
Терабайт
Ако
Палец
Луна
Хот дог

Предлагам
Тъжен джин 2
Усмивка 2
Рибен зрънчо

И от последните стикита предлагам:
Патладжан
Лук

За центъра на София и по линията на метрото.
Виж целия пост
# 169
Здравейте!
Търся: сладолед. сърце. дай пет. терабайт. очи. тиква. палец нагоре и джин
 Повтарящи се:  ако. маймуна. зубър. усмивка. курабия. рибено зрънчо
Разменям само лично ( София). Удобни са ми срещи около стадион Васил Левски.
Здравей,
Може ли  да ми дадеш Курабийка за Очи?
Виж целия пост
# 170
Търсим:

Хот дог
Курабийка

Имаме:

Ракета - 2 бр.
Тиква
Очи
Джийн

Лична размяна в София, пл. Славейков.
Виж целия пост
# 171
Търсим:

Дай пет
Палец нагоре
Котка със сърца
Хот дог
Курабийка

Имаме:

Ракета - 2 бр.
Тиква
Терабайт

Лична размяна в София, пл. Славейков.

По поща може ли
Виж целия пост
# 172
Търся само Дай пет,
Предлагам сърце, пица, луна, палец нагоре, курабийка
София
здравей нямам дай пет, но имам спешна нужда от палец нагоре и луна, може ли да се измисли нещо от Русе съм?
Виж целия пост
# 173
Търсим:

Дай пет
Палец нагоре
Котка със сърца
Хот дог
Курабийка

Имаме:

Ракета - 2 бр.
Тиква
Терабайт
Очи

Лична размяна в София, пл. Славейков.

Писах ЛС.
Виж целия пост
# 174
Здравейте!

Търся:

Дай пет
Палец нагоре


Предлагам

Курабийка
Пица-2бр
Усмивка


От София, размяна по пощата.

Имаме и доста от стикитата, различни серии, които разменяме срещу емоджита.

Поздрави!
Виж целия пост
# 175
Повтарящи: Маймуна и Палец нагоре
Търсим: Дай пет
Виж целия пост
# 176
Здравейте от Пловдив съм имам за размяна сладолед и сърце , как да се свържа с вас
Виж целия пост
# 177
Здравейте от Пловдив съм имам за размяна сладолед и сърце , как да се свържа с вас

Здравейте!

Към момента търся терабайт.

Имам: Жаба - 3бр., Тиква, Устни, Ракета, Усмивка, Зубър и Очи.
Виж целия пост
# 178
Актуализирам,
Търся дай пет, Предлагам палец нагоре, ако, устни, сърце, луна, курабийка, пица
Разменям само в София, нямам възможност за други градове, не вярвам в бг пощите.
Виж целия пост
# 179
ТЪРСЯ  сърце,котка с очи сърца,палец нагоре,пица                                                                   ПОВТАРЯЩИ  ракета ,понича,жаба,зубър
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия