Радостта ми е голяма, сладко ОКТОМВРИЙЧЕ чака мама!

  • 33 395
  • 739
# 165
И аз с това се успокоявам, че ако имаше нещо сериозно, да съм родила вече. Но съм доста разочарована. Ще видим какво ще излезе на стерилната, утре това ще ми е първата работа. В лабораторията трябва ли да кажа, че е и за посявка или си знаят?
знаят си казваш само че даваш стерилна урина.Само че да знаеш.не излизат на същия ден резулратите, ако са чисти може на същия да излезнат ама зависи от.лабораторията,.мен по някой път се бавят а излизат чисти.
Виж целия пост
# 166
Ето заради подобни безотговорни доктори днес, след записа на тонове, реших да потърся и второ мнение и въпреки, че ми се скараха, аз съм си по-спокойна, че двама са си сложили името на това, което са видяли (прекъсна на 2 пъти записа, сякаш тоновете изчезнаха и се притесних). Щом двама ме увериха, че всичко е наред, спокойно се прибрах вкъщи. Ами как да им вярвам, вижте какви са безхаберни понякога, много ме е яд.
За роднини и приятели на изпитването - няма да идва никой, а и роднините са във Варна. След двуседмичния отпуск на таткото са ни добре дошли ЗА КРАТКО!
Стефи къде изчезна, скоро не е писала  newsm78
Виж целия пост
# 167
Какво канене вкъщи, хора, вие ме втрещихте Dizzy Face , не, не, не - абсурд! Изписването си е изписване, събират се отпред роднини, цветя, снимки, после всеки вкъщи. Тази традиция с канене вкъщи не съм я чувала дори и ще продължавам да се правя, че не съм я чувала Grinning . В моя род така или иначе не се предполага гостуване при изписване.

Бебка се е обърнала, ура! Пъпната връв й била увита веднъж, не е нещо фатално доколкото знам, трябва просто да се следят показателите при раждането. ММ ми се смее, всеки път като мина покрай огледалото в коридора почвам да си галя корема и да се гледам в профил, ама много ми е радостно от таз беболина!

Още не си мажа зърната с нищо, трябва да почна.
Виж целия пост
# 168
Ххха от всички май само аз съм настроена за гости вкъщи и то дори трепетно обеснявам на мм какво ,ще сложи за почерпка ,как ще изчисти и т.н 😁😂 разбира се става дума за 2-3 часа в нас и после ,но наистина държа. И да не се чувствам ОК ,ще си легна в спалнята и те ще ме разберат. Да си хапнат ,да се оравновесят след емоцията и да палят колите Simple Smile
Виж целия пост
# 169
Никой не смятам да събирам вкъщи.Най—много родителите и сестра ми.И на изписването не ми трябват много хора.
Ние днес бяхме на преглед.Тежим 2800гр.Утре влизам в 36г.с,което е 9 месец и вече ще мога да кажа Ура. Simple Smile
Виж целия пост
# 170
И аз от днес съм в 9 месец, а утре съм на преглед. Simple Smile
Виж целия пост
# 171
Благородно ви завиждам като чета за размерите на бебчетата ви ... Моят манекен в края на 35-та гс ( онзи ден в петък) беше 2600 , надявам се да си изчака датата за секцио и поне до 3,3 да го докара ....

По темата с изписването, аз не очаквам гости, най-много майка ми, сестра ми, но имам дилема за почерпката в родилното ( ще трябва да пиша указание на ММ, че какъвто е сигурно ще вземе първите бонбони, които му попаднат в полезрението и толкоз) ...
Виж целия пост
# 172
Момичета, колко трябва да се вдигне горната граница на кръвното, за да се счита за високо и кога се търси лекарска помощ?
Виж целия пост
# 173
Всичко над 120 не е добре.
Виж целия пост
# 174
Момичета, колко трябва да се вдигне горната граница на кръвното, за да се счита за високо и кога се търси лекарска помощ?
Не се води само от граници, ако не ти е добре, търси помощ и не се притеснявай!
Пиши как си после Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 175
Аз вдигнах 140/90 и веднага отидох да ме видят. Там го измериха 130/80 и казаха, че е екстра и ме изписаха Допегит ако пак вдигна да пия. Моето по принцип е ниско и 130/80 определено го усещам. Колко е твоето?
Виж целия пост
# 176
Високо го водят над 140/90. Но ако имаш някакви притеснения, по-добре отиди да те видят.
Момичета, които ще сте със секцио, колко време преди термин са ви определили датите? И ако са ви предложили сами да си изберете дата, водите ли се по някакви критерии? Дата, ден от седмицата и т.н?
Виж целия пост
# 177
Горната граница беше малко под 120. Естествено веднага влязох във филма, че може да почне да се покачва и затова питам колко трябва да стане и да хуквам. Досега максимум 110 е била горна граница, на консултация винаги 90/60. Не знам, момичета, много ми е напрегнато и паникьосано последните седмици. Четох и за някакви мъртви раждания в 36-37 седмица без индикации за проблеми и много се депресирах на финалната права. Нямам желание даже да пазарувам за бебчо
Виж целия пост
# 178
Ангела, и аз съм като теб и особено с намаленото двежение на бебчо и колкото и да ме уверяват, че е нормално, аз съм постоянно в напрежение. Просто трябва да се успокоим и да си ходим редовно на тонове и накрая всичко ще е прекрасно и за нас 🤞
Виж целия пост
# 179
Кейти, аз утре ще разбера със сигурност как ще раждам. Докторът ми каза на предишния преглед, че ако ще съм секцио, обикновено се планува 7-10 дни преди термин.
Ако трябва аз да избирам датата, мисля да заложа на нечетна дата, по никакъв друг критерий не мисля да се водя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия