Пациентки на АГ болница "Д-р Щерев" гр. София - Тема No 13

  • 108 688
  • 823
# 360
Рая, както се казва тихичко честито! Не спираш нищо от хапчетата, най - малко фраксипарина. Предполагам Савова ще върне обаждане утре .
Виж целия пост
# 361
имам го, ако не ти го е пратил някой, пиши ми ЛС и ще ти го дам. Понякога връща обаждане късно.
Виж целия пост
# 362
За какво ще  я занимаваш? Продължаваш си всички лекарства и на преглед за сакче 20 дни след трансфера. Успех! 
Виж целия пост
# 363
Благодаря ви Simple Smile май няма да я притеснявам и ще изчакам да звънне. До тогава продължавам да си пия всичко... дай боже всичко да е наред..пожелавам такива резултати на всичкии Wink
Виж целия пост
# 364
Raia_04 честито! Продължавай с всички лекарства, а за преглед си след 10дни ! Преди години така ми каза самата д-р Савова, след като и съобщих за резултата на ден 13-ти от моя трансфер!
Виж целия пост
# 365
Рая, тихичко честито! Всичко продължаваш! Мен ме извика за преглед на 21 ден след трансфер.
Виж целия пост
# 366
Браво Raia  bouquet
Виж целия пост
# 367
Рая, браво! Много се радвам! Лека и безпроблемна бременност ти пожелавам! В неделя бяхме при др Савова да я запознаем с още едно нейно бебе и много се зарадва!
Виж целия пост
# 368
Здравейте момичета Blush искам да попитам за мнение за д-р Арабаджи, мисля да раждам при нея. Благодоря предварително.
Виж целия пост
# 369
При д-р Арабаджи ли се проследяваш? Ако е да, значи най-добре ти ще си я усетила дали е твоя лекар за раждането.
Виж целия пост
# 370
При д-р Арабаджи ли се проследяваш? Ако е да, значи най-добре ти ще си я усетила дали е твоя лекар за раждането.
Не съм се следила при нея и в болницата.
Виж целия пост
# 371
Здравейте, дами! Предстои ми инвитро процедура в клиника Щерев. За първи път ми е и не знам какво да очаквам. Ще съм със стимулация. Имам много въпроси в главата.. През ден ли ще проследяваме фоликулите и всеки път ли ще ми взимат кръв. Четох в сайта им как минава една процедура, но исках да питам и вас, които сте минали вече оттам. И какви са тези мускулни релаксанти, които се инжектират преди трансфер?
Благодаря на всички, които ще отделят време, за да ми отговорят Flowers Sunflower
Виж целия пост
# 372
Слънце знам, че искаш да знаеш какво те очаква, но мога да ти кажа да се оставиш в техни ръце и да не се притесняваш за нищо. Ще ти споделя при мен как протече стимулацията, аз бях по къс протокол.
УЗ на 2, 6, 9, 10 ден; хормони LH, Progesterone, E2 на 6,9,10 ден. На 11 ден таймиране с Овитрел и 13 ден пункция.
Успех момиче!
Виж целия пост
# 373
Благодаря за отговора Flowers Cherry Blossom! Аз имам доверие на всички там, но искам да знам какво ме очаква, за всичко съм така - да знам предварително  Smiley
Виж целия пост
# 374
Благодаря за отговора Flowers Cherry Blossom! Аз имам доверие на всички там, но искам да знам какво ме очаква, за всичко съм така - да знам предварително  Smiley

А при кой лекар ходиш? Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия