Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 887
  • 3 846
# 1 230
Роклята, с която беше облечена на отиване Сашка не е от колекциите на Мегз. Само каза, че нейната (на Мегз) рокля е била от собствената ѝ колекция.
Виж целия пост
# 1 231
Абе Тото май не е много щастлив, Алекс го налази яко.

Гледа като отровен.

Богданска: "Да го имам напредвид".
Виж целия пост
# 1 232
Сърчи като порно знезда с този цвят на косата.
Виж целия пост
# 1 233
Засега Ваня и мен ме кефи. Искам Марги Хранова да видя как ще се представи. Надявам се да е добре.
Виж целия пост
# 1 234
Сашка била сляпа с едното око... Crazy
Виж целия пост
# 1 235
Алфредо към Сашка: "Не вижда? Аз съм черно".
Виж целия пост
# 1 236
Че Марга не я видях...то от туй четене...
Виж целия пост
# 1 237
Петров какви ги дрънка. ooooh!
Виж целия пост
# 1 238
Петров се е начел на наливна литература.
Виж целия пост
# 1 239
И аз към фенките на Сашка 🎉

Мегз като черна станция се обажда. Да не и е адвокат. 😒
Виж целия пост
# 1 240
май само на мен роклята на Енджито ми се вижда кичозна. Когато я видя се сещам за булките и абитуриентките от маалата.
Аааа, как ме дразни р-то на тази МегЗ!
Виж целия пост
# 1 241
Мегз е Любен Дилов в женски род  Sick
Виж целия пост
# 1 242
Гани ще заспи, докато говори.

Устроиха другарски съд.
Виж целия пост
# 1 243
На мен роклята на Енджи ми напомня за онези от Мечо-Омуртаг ли бяха?
Виж целия пост
# 1 244
Мегз е потресаваща във всеки аспект.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия