Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 890
  • 3 846
# 1 695
Друго си беше едно време - и в почивните дни имаше и късни издания, и денонощен канал...  Laughing
Виж целия пост
# 1 696
Реално вчера имаше десетина минути на живо.
Виж целия пост
# 1 697
Явно рейтинга и той се загуби като шранговете! Хич не им е лесно на тия випове значи Smile
Виж целия пост
# 1 698
Уж всичко се прави за зрителите. На практика: почти нищо не гледаме от "реалити" формата. Едни измислени ВИП-ове взимат едни пари, за да участват във формат, за да може един екип да вземе едни пари.

Т. е. форматът е за двете страни на сключилите договор.
Виж целия пост
# 1 699
Жената, която продава в кварталния магазин каза, че днес мистериозно всичкото количество ликьор било изкупено, що ли е тъй?  Mr. Green
Аз съм на мента със спрайт, имам разни боклучки за чоплене и чакам  Flutter
Виж целия пост
# 1 700
Преждевременно опатках чипса....
Виж целия пост
# 1 701
Стегнете се, още не е започнало предаването.
Виж целия пост
# 1 702
Преждевременно опатках чипса....
JoyJoy

Още ли не е започнало? Значи нищо не съм изтървала.Joy
Виж целия пост
# 1 703
Аз за по-сигурно.  Да не го забравя и тая вечер.Joy...че срамота ще е....
Виж целия пост
# 1 704
Жената, която продава в кварталния магазин каза, че днес мистериозно всичкото количество ликьор било изкупено, що ли е тъй?  Mr. Green
Аз съм на мента със спрайт, имам разни боклучки за чоплене и чакам  Flutter

Плюс още една... малко завиждам че нямам ликьорче...Rage
Наздраве и на комшийките ти тогава, явно и те четат тука ...Joy

Виж целия пост
# 1 705
Аз пък си мислех, че ще почва в 20ч, наредих се пред телевизора с едно парче торта и чаша вино и си представете разочарованието ми, когато започна Откраднат живот...Trollface
Виж целия пост
# 1 706
Десет страници само пичиета са ви в клавиатурите, засрамете се! И аз извадих розето, няма да се деля от колектива, я! Wine Glass
Виж целия пост
# 1 707
Аз съм на чай, тотална излагация.
Виж целия пост
# 1 708
Стегнете се, още не е започнало предаването.

То точно така се стягаме Joy
Виж целия пост
# 1 709
Отивам, пИкам, взимам семките и засядВам пред телевизора.

Само малко ми е жал за Тети, че си е изяла чипса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия