Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 986
  • 3 846
# 1 800
Уф , вчера писаха , чи Енджи и  Роналдо са спечелили мисията   Tired

обърках мъжкия екземпляр
Виж целия пост
# 1 801
Гледката на шеф Петроф в жълтото трико рязко ме отрезви. Сега пак ще трябва да си пия пичието наново.
Виж целия пост
# 1 802
Марчето: "Оле, Цуни, те искат да ни бият".
Виж целия пост
# 1 803
Готвача изглежда потресаващо в това майо...
Не пия, но се задавих с вечерята.А на следващия кадър хванах зъбките на Мегз, отврат и потрес , ще повърна.
Виж целия пост
# 1 804
Манекенката си е манекенка, Богданска това. Добре балансира. Grinning
Виж целия пост
# 1 805
Драйфа ми се и от тази игра /извинете/.
Виж целия пост
# 1 806
Боже, каква е тази простотия с промушването на сърцата?
Виж целия пост
# 1 807
Много просташка игра.
Виж целия пост
# 1 808
Айдеее... Марга като Кичето. Коляното я боляло...
Виж целия пост
# 1 809
Тия сърца между краката така обърнати приличат на едни други работи.
Виж целия пост
# 1 810
Ако имах дъщеря тийн, която си е спретнала прическа като на Патрашкова, одма и спирам джобните поне за седмица, или докато се приведе в приличен за възрастта и вид.
Виж целия пост
# 1 811
Поредната тъпа мисия.
Виж целия пост
# 1 812
Шеф Петров и Гани са а едни зърна напред Joy
Виж целия пост
# 1 813
По-голяма простотия не можаха ли да измислят???
Виж целия пост
# 1 814
Тези игри само някой недоклатен ще ги мисли, баси простотията.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия