Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 919
  • 3 846
# 2 115
Може да си е по неин личен сценарий. За мен тя си е драма куин и я кефи да преиграва.
Виж целия пост
# 2 116
Близначките май ще хвръкнат първи. Кой ще гласува за тях. Те не са интересни.
Виж целия пост
# 2 117
Мара няма да си ходи, тя има конкретен договор колко да стои.
Виж целия пост
# 2 118
Богданска е кухо и злобно парче, язък и за красотата  Sad
За разлика от Мара, която не е! Joy
Виж целия пост
# 2 119
Богданска е кухо и злобно парче, язък и за красотата  Sad
За разлика от Мара, която не е! Joy

И двете се борят за титлата - кралица на проститутките!
Виж целия пост
# 2 120
А на мен ми е симпатична Мегз. Биг брадър, освен, че мяука с момичешко гласче, е и тъп селяндур. Как изобщо си позволи да каже, че идеята й да влезе с перука е тъпа?
Ако Маргарита Хранова беше с перука, така ли щеше да й говори?


Виж целия пост
# 2 121
Мара няма да си ходи, тя има конкретен договор колко да стои.
О, да! Няма да си ходи! Свинарят колко пари даде за тоалети...Има още какво да покаже Отварачката
Виж целия пост
# 2 122
Богданска е кухо и злобно парче, язък и за красотата  Sad

Защо? Ако си се разделила по страшно грозен начин с някого, а Мара все те поднася за него, че е твой, праща те да му сервираш и пр., няма ли да се подразниш?
Виж целия пост
# 2 123
На Мегз стачката ще е като на Мара шранговете, съвсем на индийски сериал го обръщат продуцентите Confused

Богданска и тя малко инфантилно се държи и говори, не блести с интелект, но е красива и не е драма куин, като цяло ми харесва.
Виж целия пост
# 2 124
Аз лично искам и Мара и Сашка да останат още малко. Мисля че ще е интересно с тях. Още повече сега след като Мара толкова заканително взе да гледа след като бе номинирана. Само чака и да захапе.
Виж целия пост
# 2 125
Привет на всички!От вчера ви чета и се забавлявам много  с вас момичета .Имате невероятни находки и остроумни  попадения .Сценаристите на ББ трябва да ви ползват за идеи.
Виж целия пост
# 2 126
Мария е лукава, личи ѝ, но Богданска как веднага се е вързала на провокациите ѝ... Laughing .
Трябваше Мегз да номинират, изглежда далеч по-нестабилна от Сашка Васева Rolling Eyes .
Виж целия пост
# 2 127
Сашкка Васева не влиза ли за втори път?
Виж целия пост
# 2 128
Привет на всички!От вчера ви чета и се забавлявам много  с вас момичета .Имате невероятни находки и остроумни  попадения .Сценаристите на ББ трябва да ви ползват за идеи.

Те често го правят Laughing
Виж целия пост
# 2 129
Ще изпратят обратно тези с пайетите. Само не разбрах защо влязоха?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия