Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 889
  • 3 846
# 285
Помня Мегз преди няколко години, още в самото начало на бизнеса с дрехи, беше модел на всички дрехи в сайта си, а снимките не бяха никак професионални - снимани с телефон най-вероятно, по едни тераси, улици.
Радваше ме заради амбицията си, упоритостта, но последно време след натрупване на популярност и явно, повечко пари, коренно зави и тя в грешна посока.
Все още така си снима продуктите Laughing
Виж целия пост
# 286
В Алфредо има нещо секси...за 47 годишен е супер.
Виж целия пост
# 287
Алфредо да не си цепне дънките Joy

Оф бре.. Joy

Одъртял и той...
Виж целия пост
# 288
Аз помня Мегз в Къртицата. Още тогава драпаше да се говори за нея. Мляскаше се със 100 кила.
Виж целия пост
# 289
На Сашка дупето ѝ прилича на квадратна възглавница.
Оставете Сашка, все пак на 50 години е.
Виж целия пост
# 290
Алфредо със Сашка хич не ги виждам.
Виж целия пост
# 291
Да видим сега как ще ги сватосват  hahaha
Виж целия пост
# 292
Сакенцата на Алфредо и Даниел са като взети назаем.
Виж целия пост
# 293
Сашка тоз' дирник как успя така да го омотае с тоя топ дантела?  Mr. Green
Опппаа, айде  и "изгората" - кубинския мангал ... този пък колко е тъп и досаден  Close

Само Богданска е радост за окото, ама нещо намусена ми се вижда.
Виж целия пост
# 294
Не знам дали сте коментирали, но не ми харесва тоалета на водещата.
Защо са я загащили така?
Виж целия пост
# 295
Сашка да не мрази негрите та така я насадиха?
Виж целия пост
# 296
Мегз ли пробиваше щраусови яйца с бормашина в Черешката?
Виж целия пост
# 297
Сашка тоз' дирник как успя така да го омотае с тоя топ дантела?  Mr. Green
Опппаа, айде  и "изгората" - кубинския мангал ... този пък колко е тъп и досаден  Close

Само Богданска е радост за окото, ама нещо намусена ми се вижда.
Ами в тва обкръжение...  Wink
Виж целия пост
# 298
Не знамдали сте коментирали, но не ми харесва тоалета на водещата.
Защо са я загащили така?


Миналия сезон беше прекрасна Алекс, а сега направо са се изгаврили с нея.
Виж целия пост
# 299
Мегз ли пробиваше щраусови яйца с бормашина в Черешката?
Същата 😂😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия