Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 942
  • 3 846
# 315
Тото си има гадже - Яна, изобщо не е свободен.
Както вече сме виждали и друг път, в ББ всеки е свободен Simple Smile
Виж целия пост
# 316
Къф е тоя клоун ся?
Виж целия пост
# 317
Този го виждам за пръв път. Не ми харесва визитката му. дано ми хареса сред "нахалните " жени в къщата  
Виж целия пост
# 318
Този пък какъв е? Изтървах началото на визитката, хванах от "има една дебела".
Виж целия пост
# 319
На колко години е тоз младеж?
Виж целия пост
# 320
Дъщерята каза,че този ще направи купон.Аз не го знаех даже кой е.
Виж целия пост
# 321
На колко години е тоз младеж?

25-6?
Много го харесвам аз SmirkSmirkSmirkCupid
Виж целия пост
# 322
Цирка е на ниво!
Виж целия пост
# 323
На колко години е тоз младеж?
На акъл на 13 като гледам.
Виж целия пост
# 324

Ма верно какъв е тоя и как може да го оставят да говори такива глупости и да обижда хората?!?!
Виж целия пост
# 325
Този го виждам за първи път. Личи му, че е футболист. Посредствено звучи.
Виж целия пост
# 326
Тоя забавен изглежда. Аз знам, че 1вата им песен хит май беше в дует с Алисия. Иначе почнаха от "България търси талант".
Дали ще го познават вътре?
Виж целия пост
# 327
Певец ли е Тото? Рапър, предполагам. Не ми е известен Simple Smile

А идеята за Сърчаджиева е да изглежда по-слаба и висока ли? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 328
Този пък какъв е? Изтървах началото на визитката, хванах от "има една дебела".
Joy
Виж целия пост
# 329
Не харесвам хора които започват визитките си с "мразя това, мразя онова" и т.н. Лошо първо впечатление.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия