Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 895
  • 3 846
# 210
Мара що е с таквоз ансамбълче тип пижамка?
Много са актуални в момента, не че за мен това ги прави по-приемливи.
Обичала домашната работа тя😂
Виж целия пост
# 211
Чудно ми е дали ще разкрие кой е тайнствения мъж. Не, че вече не е публична тайна де.
И той е? Не вярвам да го обяви.
Виж целия пост
# 212
Сашка бая дупара е отпрала.
Виж целия пост
# 213
Мара пие водка, явно се пише от народа  Laughing
Виж целия пост
# 214
Ми що да не я обича😁 Тя си е човек от народа, само че с мечта да се повози на метрото😆
Виж целия пост
# 215
Марийка в Мюзик айдъл 3 беше обект на голям бъзик в тогавашния форум, сега със ссигурност си е по на мястото.
Виж целия пост
# 216
откакто пиарът й е казал да се включи в думичките на Кънчев. При чалгите е задължитеелно да казват едната от репликите - или са влюбени и обгрижвани, или са самодостатъчни. Всеки път като я погледна в устата, и си мисля, че има анатомичен дефект.
Виж целия пост
# 217
Малеее, срам за моето име!
Виж целия пост
# 218
Марчето е хубавка като не е направена, ама що по нощница бе? Гущера и дрехите ли й е взел? Laughing
Виж целия пост
# 219
Айде и пачаврите в темата изцвърчаха.
Разсмиваш ме, но въпреки това, ще помоля модератор да се намеси! Wink
Виж целия пост
# 220
Малиии и това куку Мегз...
Виж целия пост
# 221
Ето тази сърдечно ме разсмя на глас, та кучето се стресна! hahaha hahaha
Виж целия пост
# 222
На каква щампа е на Мара пижамата?
Виж целия пост
# 223
Българската Ким Кардашиан  Mr. Green
Виж целия пост
# 224
На Мара пижамчето не знам, но сашето с този бял тоалет, тип завесите на леля...ще умра от смях...

Шивачката не я познавам. Българската ким Кардашиян муахахаххахахаа
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия