Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 937
  • 3 846
# 420
Само на мен ли ми се струва, че рекламите са по- малко от обичайното?

И аз ги чакам, че ми е скучно нещо
Виж целия пост
# 421
Едно от децата ме попита около 4 пъти: тази (Мария) защо е по пижама? Joy

Наближава време за лягаме, за това...

Антон ми изглежда като нещастник.
Виж целия пост
# 422
Някой мъж няма ли да влезе най после?
Виж целия пост
# 423
Едно от децата ме попита около 4 пъти: тази (Мария) защо е по пижама? Joy

Антон бил дзвер. Да видим.
Виж целия пост
# 424
Да влезе моля Антон Опра Стефанов Уинфри!

Smiley
Виж целия пост
# 425
Страхотно изглеждаше Енджи.
Образована друг път обаче. Пишеше, че лъже че е завършила медицина, като била влязла на 14 години да учи.
Виж целия пост
# 426
Енджи - страхотна прическа и грим, но престорения английски акцент ми идва в повече.

Александра Богданска - не я харесвам нито в лице, още по-малко в тяло, хвърлих един поглед на фейсбука ѝ, стори ми се поредното посредствено момиче. Самочувствието ѝ е доста голямо.
Виж целия пост
# 427
Харесвам я Енджи.
А роклята е  прекрасна Heart Eyes
Виж целия пост
# 428
Антон се е барнал като пиколо.
Виж целия пост
# 429
Оу, тази е, която си подаряваше предните гърди  hahaha
Виж целия пост
# 430
Енджи колко годишна е?
Виж целия пост
# 431
Олелеле, тази благотворителката със сложните предни гърди МА УБИВЪ!
Виж целия пост
# 432
Ще припадна🤢 Ужасна е тая.

Антон дали ще е от типа махленска клюкарка.🤔Да се свира по ъглите и да шушука. На мен ми изглежда баш такъв. Ама ще видим де.
Виж целия пост
# 433
Не вярвах, че може да има по-зле направени устни от на Мария  ooooh! Горката не може да говори  Tired
Виж целия пост
# 434
Никакво разнообразие в кастинга и тази година. Точно изтърканите типажи които очаквах се появяват отново.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия