Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 943
  • 3 846
# 465
"Каквото и да стане, искам да мА чакаш"  hahaha
Ми чи тъй ми, то да не е сапун да са изтърка.
Кой го каза това "Каквото и да стане, искам да мА чакаш"? н
Виж целия пост
# 466
"Каквото и да стане, искам да мА чакаш"  hahaha
Ми чи тъй ми, то да не е сапун да са изтърка.
Кой го каза това "Каквото и да стане, искам да мА чакаш"? н
Доли Партън
Виж целия пост
# 467
"Каквото и да стане, искам да мА чакаш"  hahaha
Ми чи тъй ми, то да не е сапун да са изтърка.
Кой го каза това "Каквото и да стане, искам да мА чакаш"? н
Доли Партън
не глевдам и не знам на коя казвате ДП Simple Smile
Виж целия пост
# 468
От всички женски в къщата най-много ми харесва бившата на Дани , без тунинг красиво момиче.другите от силикон  не могат даже да говорят ,сезона за сега ми харесва
Виж целия пост
# 469
Имам усещането, че в този сезон са вкарали всички закъсали за пари. Няма нито една истинска звезда, за която да каже човек "Брей, как се е навил\а да влезе!"
Виж целия пост
# 470
"Каквото и да стане, искам да мА чакаш"  hahaha
Ми чи тъй ми, то да не е сапун да са изтърка.
Кой го каза това "Каквото и да стане, искам да мА чакаш"? н
Доли Партън
не глевдам и не знам на коя казвате ДП Simple Smile

Джулиана Гани.
ШУшон, имай търпение- Марги Хранова чакаме
Виж целия пост
# 471
От всички женски в къщата най-много ми харесва бившата на Дани , без тунинг красиво момиче.другите от силикон  не могат даже да говорят ,сезона за сега ми харесва

Съгласна съм, че Александра е най-красива в къщата, има и страхотно тяло, но тя също има силикон Smiley
Виж целия пост
# 472
От всички женски в къщата най-много ми харесва бившата на Дани , без тунинг красиво момиче.другите от силикон  не могат даже да говорят ,сезона за сега ми харесва

И тя има силикон, не е съвсем без тунинг
Виж целия пост
# 473
"Каквото и да стане, искам да мА чакаш"  hahaha
Ми чи тъй ми, то да не е сапун да са изтърка.
Кой го каза това "Каквото и да стане, искам да мА чакаш"? н

Гани на Ганьо (мъжа ѝ)  Laughing
Виж целия пост
# 474
Доли Партън тъкмо си е намерила един мляскащ Бай Мангал и трябва да влезе в къщата. Как да не го помоли да я чака, "каквото и да стане"?
Да влиза и Вачева вече, да се увеличи клубът на обезобразените проститу..., манекенки исках да кажа.
Виж целия пост
# 475
 Къщата наистина прилича на бардак. Със стари к*ви. Joy
Виж целия пост
# 476
От всички женски в къщата най-много ми харесва бившата на Дани , без тунинг красиво момиче.другите от силикон  не могат даже да говорят ,сезона за сега ми харесва

И тя има силикон, не е съвсем без тунинг

Поне е по-приличен , другите се колебая травестити ли са или жени
Виж целия пост
# 477
Какъв е този измислен бек????
Виж целия пост
# 478
Цуни земеделецът! Кой е пък тоя?!
Виж целия пост
# 479
Имам усещането, че в този сезон са вкарали всички закъсали за пари. Няма нито една истинска звезда, за която да каже човек "Брей, как се е навил\а да влезе!"
Така си е.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия