Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 929
  • 3 846
# 540
Бобито ми е неприятен, но пък готвачите като цяло са ми слабост..
Виж целия пост
# 541
Поредното тъпо парче. Само че възрастно.
Виж целия пост
# 542
От толкова важни, кой ще им чисти и готви ...
за готвене има кой
Виж целия пост
# 543
Бая се е оял, преди като че ли беше по-слаб.
Виж целия пост
# 544
Доста е семпъл този Цуни, да не кажа друго.
Баш оръфляк си е Цуни. На село може и да е вървежен.
Виж целия пост
# 545
Верно са ги събрали от кол и въже. Кои бяха другите спрягани. Любо Дилов чакаме, Марги Хранова 🤔 Кой още?
Виж целия пост
# 546
Пачуърк ризката на Петров Laughingе много свежа Bowtie
Виж целия пост
# 547
Не бил отмъстителен, да бе. Вятърът му развя ризката и отдолу се показа бял потник, бляк.
Виж целия пост
# 548
Тоя сезон май ще е без интелектуалци, жалко
Ето го интеУЕктуалецО... Joy
Виж целия пост
# 549
Ивекс, понапълнял е доста, да
Дара888, подписът ти е баш като за тая тема Sweat SmileSweat SmileSweat Smile
Виж целия пост
# 550
Ясно, че ще чакат пак на конфликтите да им направят сезона.
Виж целия пост
# 551
Мега противляк!
Пък този Цуни, Преславиния Цуни....
Виж целия пост
# 552
Егенът го знам аз, защото ми е градски.
Шушун и в нашето село не е вървежен  Mr. Green
Виж целия пост
# 553
Ей сега Цуни ще се представи на Шеф Петров. Joy

Ще падна.
Виж целия пост
# 554
И аз доста се посмях, запознваш се, кажи си цялото име. Какво е това Цуни, че и от малък бил така.... Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия