Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 921
  • 3 846
# 585
Роналдо от"Миньор"-Перник?! Има хубави зъбки.

 Joy Инвестирал е в зъбки, да.
Виж целия пост
# 586
Тоя гелосания все едно е от маалата
Виж целия пост
# 587
Ако Хранова влезе в тозиЙ сезон, въпреки че знае каста, по-добре да се гръмне още сега... едва ли ще е падала по-низко...  ooooh!
Виж целия пост
# 588
Тоя... "Роналдо" повече прилича на Лу Даймънд Филипс
Скрит текст:
Виж целия пост
# 589
Изглежда ми нормален. Дано не се окаже въздух под налягане.
Виж целия пост
# 590
Татуирал жена си на единия си крак!!!

Нещо като "Айше осемдесеййчетвърта", защото си ми прилича да е от боята.
Виж целия пост
# 591
Rolling Eyes Въх...  Аз няколко пъти съм казвала на мъжа ми, че във всяка циганска махала има поне 2-ма двойника на Роналдо, то вярно било.
Виж целия пост
# 592
ТоА па си е татуирал жена си на крака, мола ви се....
Добре, че на друго място не си я е татуирал...
Виж целия пост
# 593
Ох, не мога, коремът ме боли от смях.
Виж целия пост
# 594
Мара е просто нелепа в тази маркова пижама
Виж целия пост
# 595
Тоя... "Роналдо" повече прилича на Лу Даймънд Филипс
Скрит текст:

Laughing
Ама не те домързя и снимка да дириш, бе! Laughing
Виж целия пост
# 596
- Даниел, приятно ми е.
- Цуни.
Joy

Още се търкалям заради този.Joy
Виж целия пост
# 597
Добре че е Петканов, другите са толкова пасивни и тихи...
Виж целия пост
# 598
Ох, не мога, коремът ме боли от смях.
И мене 😂😂 Дано не събудя детото с моето цвилене.
Виж целия пост
# 599
Тоя гелосания все едно е от маалата

Той си е, според мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия