Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 931
  • 3 846
# 1 845
Абе тая какво се прави на психоаналитик. Божке аз не бих я изтърпяла. Шеф Петров ще я докара до рев.
Ама тя е учила психология в Есекс   Joy Joy Joy Припомня си наученото.
Виж целия пост
# 1 846
Мегз има завършено Психология в Англия, нормално да се прави на анализаторка. Grinning
Виж целия пост
# 1 847
Според мен между Даниел и Алекс още има чувства. И не само от негова страна.
Едва ли, поне не от нейна страна. По негови думи тя му е изневерявала многократно, с различни мъже , още от началото на връзката им.
Петканов не е беден, но явно няма пари за яхти и частни самолети.
Ей, тва много ми хареса...  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1 848
Абсолютно! Много се надцени Мегз да дава оценки на Петров. Аз също не бих си премълчава.
Виж целия пост
# 1 849
Тази Мегз колкото повече я гледам,толкова повече ми се струва, че нещо не е наред с нея. Не зная как е станала модел, но цялостната й конструкция, включително ръцете, лицето и т.н. хич не са хармонични.  Ръце като на мъж, нищо женствено не виждам в нея. Особено когато застане до Александра контрастът е убийствен. А който й е правил фасетите... само й е взел парите.

Съгласна. Но тя май се снима само за собствения си сайт ?

Виж целия пост
# 1 850
Само дето не ѝ каза, че е елементарна частица.
Виж целия пост
# 1 851
Що за мисия? Брадъра май бърка любовта с порнография

Гнусотия! Жалки.

Оффф, такива дървени философи, с претенции за величие и житейска мъдрост...
Виж целия пост
# 1 852
Ахахаха, Евгени пак е във вихъра си JoyStuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 1 853
Какви са тези сърца, нарисувани на дупетата им? Вероятно и те трябва да бъдат прободени...
Виж целия пост
# 1 854
Е това за психологията не го знаех. А уж следя важната и кариера. Пак се убеждавам пишман клюкарка съм. Добре, че мъжо носи чипс за утеха🎉
Виж целия пост
# 1 855
Да вземат и на тия в студиото да им сипят по едно пиЧие , че да им тръгне приказката  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1 856
Ей, тва много ми хареса...  Joy Joy Joy

Е, добре. Явно не само по негови думи, снимките с чужд пръст в устата бяха достатъчно показателни Peace .
Виж целия пост
# 1 857
Аз не харесвам Мегз,но в случая се държа съвсем адекватно и каза съвсем точно това което искаше да каже.

Сигурно е коментирано, но истински ли са всички тия татуси на Мегз?
Виж целия пост
# 1 858
"Истината е винаги на страната на човека с говорния дефект". Обичам го този Любо!
Виж целия пост
# 1 859
Изтървах всичко, абсурд да ви изчета.
Кой обсъждат сега?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия