Vip Brother 2017 - тема 2

  • 247 896
  • 3 846
# 3 300
Мацки, стигнах и аз до едно пиЧие и да си лягам, че изчитане нямате. Хранова много изпростяла- по възраст била най- интелигентна, а Антончо какви бащински цИлувки по главичката на влюбените. Божке, добре че не е това любовта,  че иначе студенти няма да ми останат. И Сашка ме разочарова с тези мисии на хората с увреждания и писмени диагнози- пожалването не е сила на българина, Саше. Виж наглостта да си нахлузиш по договор черни цайси и да се дзвериш от екрана- датс ол.
Виж целия пост
# 3 301
Кой това? Гнилото ли?
Виж целия пост
# 3 302
Че как? Нали я чакаме великата гост-звИзда Mr. Green
Виж целия пост
# 3 303
На мен от мъжете само Тотьо ми харесва, темерут-нетемерут, бива го и не е чак елементарен. Но пък е от Враца, ама то идеално няма.
Сега очаквам Мара да му спре диалозите и на него.
Виж целия пост
# 3 304
Те тогава и кофа пичиета няма ме спасят, тая е напаст.
Виж целия пост
# 3 305
А Сашка защо е влязла с епикриза в Къщата? Подготвила се е за драмата с окото тя.
Виж целия пост
# 3 306
Мале, представям си Николета да застане до Богданска - че тя цялата е колкото краката й.
Което по принцип не е лошо, стига въпросната Николета да не си издължаваше краката по всички снимки и да не се имаше за най-великата моделка на света.
Виж целия пост
# 3 307
На мен от мъжете само Тотьо ми харесва, темерут-нетемерут, бива го и не е чак елементарен. Но пък е от Враца, ама то идеално няма.
Сега очаквам Мата да му спре диалозите и на него.
Joy
Скоро няма да и остане събеседник... освен Ваня, която ме шашна с олизването на Мара Dizzy Face
Виж целия пост
# 3 308
Мара, Мара ми е дерт, никой не я посочи за най-красива...Тото даже ужасен, горкия от тази възможност, веднага тръгна да отрича... Joy Сигурно бая е прекалила с пичиетата по този повод.
Виж целия пост
# 3 309
Мале, представям си Николета да застане до Богданска - че тя цялата е колкото краката й.
Което по принцип не е лошо, стига въпросната Николета да не си издължаваше краката по всички снимки и да не се имаше за най-великата моделка на света.
hahaha
А тия крака, а? А! Mr. Green
Скрит текст:
Виж целия пост
# 3 310
Да, защо не ги дадоха и още една двойка имаше?
Да, трябва екранно време за простотиите на Богданска и Петканов.
Искам да видим повече и от другите участници, като Алфредо, Гани, Роналдо взе да ми става интересен също....
Че Алфредо вътре ли е? Не го видях...Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3 311
Спокойно, скоро ще влезе дългокраката кралица с нейния възлюбен и Алекс и Дани ще останат на заден план Laughing
Може да е кралица, ама е късокрака.  Laughing
Виж целия пост
# 3 312
И Тото да си пише черна точка и да се допише в списъка с врагове на Мара. Другият не я посочи за красива, а този пък и смъртно обиден, че някой си е помислил, че я смята за "привлекателна", даже не и красива.
Виж целия пост
# 3 313
Да, защо не ги дадоха и още една двойка имаше?
Да, трябва екранно време за простотиите на Богданска и Петканов.
Искам да видим повече и от другите участници, като Алфредо, Гани, Роналдо взе да ми става интересен също....
Че Алфредо вътре ли е? Не го видях...Rolling Eyes

Е, как - така прилежно миеше чиниите, чак се умилих.
Виж целия пост
# 3 314
И Тото да си пише черна точка и да се допише в списъка с врагове на Мара. Другият не я посочи за красива, а този пък и смъртно обиден, че някой си е помислил, че я смята за "привлекателна", даже не и красива.
Той направо се нахвърли на Алекс и тя му вика - Ама не ми се карай...Ох, не... hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия