Форумски липси - 5

  • 179 342
  • 1 563
# 345
Точно затова прави много грозно впечатление да разнасяш личния живот на потребител, който не е споделял тези неща публично. Не си обяснявам защо се прави и наистина споделящите охотно на лс излагат само себе си, а не другарчето което са си нарочили за тормоз.
Виж целия пост
# 346
... Все едно Аглая Епанчина (примерно) да влезе за съвет относно женения си многодетен любовник анонимно във "Въпроси всякакви за СО" - някак не ми се връзва за някои потребители.

 Joy  Joy  Joy
(понеже пиша от старата версия все още мога да ползвам търкалящи се човечета)
Виж целия пост
# 347
Като ѝ гледам аватара и подписа на Аглая... Не пикантерии, ами направо перверзии витаят около нея.  Mr. Green
Виж целия пост
# 348
Добре де, а какво значение имат пикантериите в личния живот в рамките на форумното общуване?
Андариел е умна  и информирана жена, пише добре систематизирани мнения, и може да бъде много полезна (освен в случаите, когато захапва като питбул и пуска в действие осемдесетарските си лафове, но никой не е идеален - тогава просто прескачам постовете ѝ Close )
Дали е дебела, с акне, татуирана от глава до пети, разведена, пристрастена към хазарт или порно и т.н. - това няма никакво значение към това, което пише и е изградила като образ.

Пък и колко трябва да е скучен човек, който няма никаква пикантерийка в живота си...
Виж целия пост
# 349
Дали е дебела, с акне, татуирана от глава до пети, разведена, пристрастена към хазарт или порно и т.н. - това няма никакво значение към това, което пише и е изградила като образ.


Може да има, само ако умишлено създава изкуствен образ за себе си. Което в случая не е така и затова няма никаква интрига.
Виж целия пост
# 350

Може да има, само ако умишлено създава изкуствен образ за себе си. Което в случая не е така и затова няма никаква интрига.


Да, това ми беше мисълта. Има определени потребители, за които съм сигурна, че няма да пропуснат тема, в която да се "оплачат" колко са слаби, хубави или богати (ако може и трите накуп), обаче пък точно Андариел не е от тях.
Виж целия пост
# 351
Добре де, а какво значение имат пикантериите в личния живот в рамките на форумното общуване?
Андариел е умна  и информирана жена, пише добре систематизирани мнения, и може да бъде много полезна (освен в случаите, когато захапва като питбул и пуска в действие осемдесетарските си лафове, но никой не е идеален - тогава просто прескачам постовете ѝ Close )
Дали е дебела, с акне, татуирана от глава до пети, разведена, пристрастена към хазарт или порно и т.н. - това няма никакво значение към това, което пише и е изградила като образ.

Пък и колко трябва да е скучен човек, който няма никаква пикантерийка в живота си...

Абсолютно съм съгласна с теб. Понякога забравяме, че зад дадено мнение стои реален човек, а самата форма на общуване ограничава разкриването или помага за прикриване на нещо, което искаме да остане скрито.
Откровено не харесвам някои мнения на различни  потребители, но не понасям ниски топки към тях за външност или за мнение от  преди 10 години. 
Виж целия пост
# 352
Хайде, де, пратете ми копия от тези циркулиращи ЛС-та и на мен! Имайте милост, нека изследователите на живота ми да ми кажат какво точно ми се случва и как живея! Очевидно живота си не го живея аз, а някакви други хора знаят по-добре от мен какво живея. А по това как точно е описан, много лесно се проследява и отношението на въпросния автор на ЛС-то към това, което смята, че е животът ми. Не можете да си представите колко много се научава за човека, когато разказва някаква история. Има един такъв класически експеримент, който е правен и модифициран безброй пъти, сигурно няма студент, който да не го е правил - дава се на изследваните лица да прочетат история, а след това всеки трябва да разкаже историята, както я помни. Всичко си проличава - доколко се придържа към фактите, кои предава точно, кои пропуска, кои изопачава, дори какви прибавя, стереотипи, лично отношение и какво ли не. Ако не друго, ще научим за авторите на ЛС-тата какви скици са. Може и да си го направя на домашно, дето се вика, като аз съм стимулният материал и толкова хора се хабят да се занимават с мен, поне да имам пряка полза и аз!
Виж целия пост
# 353
Лабрадор отдавна не пише.
Софи от Канада също.
Виж целия пост
# 354
Софи спря отдавна, а Лабрадор пишеше, колкото и Трещи, та не ми липсва чак Simple Smile. Ти липсваш в по-социалните теми.
Виж целия пост
# 355
Не умея да споря и да се изразявам така добре както пишещите там съфорумки. Simple Smile
Виж целия пост
# 356
Bull shit Simple Smile. няма нищо по-освежаващо от форумен скандал. Хем трафика се покачва, нем се намалява напрежението Simple Smile.
Виж целия пост
# 357
Да ми липсват е силно казано, но харесвах Таис и Нино Тино. Таис я мернах преди известно време, но после не съм я засичала. Нино е "замразена" отдавна.

Андариел е трън в очите на някои хора. Мен не ме дразни.
Виж целия пост
# 358
Може да е чела с години и да е направила психопрофил на всеки един от ветераните, след това да се е ровила за пикантерии  newsm43
Shocked doh  hahaha
Това ми заприлича на сценарий ала Хичкок, Бела. Hug Намали гледането на такива филми. Hug
...... Имаше една потребителка с една драма с една питка, ..........
Laughing Дамата с хладилника ли, с мъжа, дето много ядял месо? Многоточието? Тя къде се дяна, или и тя е преродена? Със сълзи съм се смяла на темите ѝ.
Виж целия пост
# 359
Мери, Многоточието беше друга култова драма куин, но тази с питката имаше деца. Многоточието имаше само мъж, който се държеше като дете  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия