Лотария "Зелена карта" 2019

  • 344 353
  • 3 904
# 2 370
Е какво значи това голям , малък номер ?
Значи, че не за всеки изтеглен заминаването е гарантирано.
Всеки е изтеглен под определен номер. Всеки месец се викат на интервю определен брой номера, ако визите свършат, гориш.
Виж целия пост
# 2 371
Аха . Значи пипер като слънце ма нема чушки Grinning Все едн ода спечелиш от тотото пък да загубиш фиша . Е добре ти ако си 27 000 нали визите са 50 000 .
Виж целия пост
# 2 372
Аха . Значи пипер като слънце ма нема чушки Grinning Все едн ода спечелиш от тотото пък да загубиш фиша . Е добре ти ако си 27 000 нали визите са 50 000 .
Всеки изтеглен взима със себе си жена и деца, така визите не стигат за човек с голям номер.
Виж целия пост
# 2 373
Ахам .. ясно Grinning
Виж целия пост
# 2 374
Е какво значи това голям , малък номер ? Иначе аз наистина не искам вече да ходя ! Бях в Англия 4 години
САЩ не е Англия.
Изтеглят ли те, заминавай и опитай със слънчев щат...ако пак не ти харесва, България е тук и винаги можеш да се върнеш!
Виж целия пост
# 2 375
Рени, много гадна ситуация. Просто не мога да си представя какво ви е в момента. Дано стане някакво чудо и мръдне тоя виза бюлетин в последните два месеца. Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 2 376
Радвам се, че съм ви развеселила! Официално е 15-ти май в България, още малко и в САЩ. Simple Smile успех много! Дано повече хора се похвалим! Предполагам утре като вляза темата ще се е запалила. Simple Smile Ще работя от 7 сутринта до 7 вечерта, та поне ще се занимавам с нещо, докато чакам. Още се чудя дали да се пробвам да проверя още вечерта или да изчакам 16ти на отпочинало. Но пък, ако не съм изтеглена и го видя сутринта цял ден ще ми е кофти настроението сигурно. Абе, както дойде! Утре ще си пийнем, каквото ще да става! Simple Smile
Виж целия пост
# 2 377
Рени, много гадна ситуация. Просто не мога да си представя какво ви е в момента. Дано стане някакво чудо и мръдне тоя виза бюлетин в последните два месеца. Flowers Four Leaf Clover
Да, доста е кофти. Цяла година се подготвяме за евентуален живот в щатите (като същевременно животът ни в България е на пауза).Не ни е минавало през  ума, че може нашия номер да остане извън бюлетина.
За Европа визите наистина свършват и  категорично няма да стигнат до нас. Единствената надежда е - очертава се на Африка и Азия да им останат визи и може да ги пренасочат към Европа. За това стискаме палци! 😊
Виж целия пост
# 2 378
Уф, Рени, много кофти Neutral Face Наистина това е по-гадно и от неизтегляне! Дано имате късмет и наистина да има пренасочени визи.
Какво се случва? Хората масово тръгнаха да емигрират май... С който и да споделя, че заминаваме, веднага ми съобщава за поне още едно семейство, което тръгва. Жална ни България Disappointed Relieved
Виж целия пост
# 2 379
Let's welcome the big day! Good luck, everyone!

Виж целия пост
# 2 380
Какво се случва? Хората масово тръгнаха да емигрират май... С който и да споделя, че заминаваме, веднага ми съобщава за поне още едно семейство, което тръгва. Жална ни България Disappointed Relieved
И е така и не е така. Това(за емиграционните настроения) е дълга тема и сега(в навечерието на тегленето на спечелилите ЗК) не е моментът да я обсъждаме, че хората са на друга вълна и няма да се гледа с добро око на "опозиционни" мнения.

ПС. Утре сппечелилите ще се радват и условно защитават тезата "за", а част от неизтеглените ще минат на "гроздето е кисело".
Виж целия пост
# 2 381
И кой каза...10-9-8-7...Simple Smile
Виж целия пост
# 2 382
Май няма все още?
Виж целия пост
# 2 383
Няма ами, чакаме  американско време. Те са в миналото.
Виж целия пост
# 2 384
Оо, е вече е 15 при тях...хах
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия