Лотария "Зелена карта" 2019

  • 344 404
  • 3 904
# 255
Кога ще заминаваш? Аз мислех, че си вече тук.


Бях, бях. Но сега съм си във Варна, по лични дела. Simple Smile И някой други неща.
Виж целия пост
# 256
Здравейте, днеска и аз се снимах ушким при професионален фотограф и обясних, че ще ми е за зелена карта, както и да е много съм притеснен да не ме дисквалифицират заради снимката иначе горе долу ми е ясно за половината изисквания, питането ми е ще може ли някъде да я проверя снимката за първи път ще подавам за зелена карта и съм малко притеснен да не ме дисквалифицират.
Има валидатор, можеш да я минеш през него да видиш. Не се тревожи, хората си знаят работата. Спокойно!
Сайтът е затворен временно - излиза ми, че е Down for Maintenance. Thinking
Виж целия пост
# 257

....
Сайтът е затворен временно - излиза ми, че е Down for Maintenance. Thinking

От вчера е така. Странна работа.
Виж целия пост
# 258
След 3 дни се взимат резултатите
Не, не трябва да са преведени. Само ксерокопия.
Виж целия пост
# 259
Дано до петък го оправят, че искам да си пусна тогава апликейшъните Grin
Виж целия пост
# 260
Здравейте , аз съм на 21 години, 2ра година от 4 години общо,днес си направих снимка и мисля да кандидатствам,когато оправят сайта.Понеже във форумите от минали години чета,че повечето са семейни и с деца,мислите ли,че аз имам някакъв шанс ? И трябва ли по някакъв начин да отбележа,че вмомента уча висше образование или да отбележа,че имам завършено средно само? За първи път ще кандидатствам.Thinking Hands V
Виж целия пост
# 261
Отбелязваш това, което си завършила. Т.е. средното. То и без това им е напълно достатъчно и, ако дай Боже те изберат и стигнеш до интервю ти искат само дипломната от средното.
А това, че не си семейна не намаля шанса за успех...е намаля го, ще има само една 'кандидатура' срещу евентуални две при семейна двойка. Но и като цяло шанса е около или под 1%, добре е да не се влагат много надежди, за да няма разочарование след това. Simple Smile

Интересно ми е, ако сайта не работи още 10 дни примерно, дали ще удължат срока за подаване на заявления?
Виж целия пост
# 262
Би трябвало Simple Smile
Виж целия пост
# 263
Благодаря за отговора,пожелавам успех на всички Hands V Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 264
Сайта вече работи.

За интервюто - ако имате документи, които не са оригинално на български или английски ви трябва превод на английски задължително.

Резултатите от медицинските излизат след 3 дни, няма как по-бързо, защото за едното изследване (мисля, че това за сифилис) е необходимо толкова време за да видят резултат.  Плюс ако сте с деца и правите манту - също ще трябва след няколко дни да се върнете. (Имаше и някакъв филм не с манту и по-скъп, но някой с деца да обясни)



natalliq2, и аз не съм семейна и нямам деца, пък ме избраха. Не знаеш кога ще ти кацне птичката на рамото, подавай смело.


Виж целия пост
# 265
Отбелязваш това, което си завършила. Т.е. средното. То и без това им е напълно достатъчно и, ако дай Боже те изберат и стигнеш до интервю ти искат само дипломната от средното.
А това, че не си семейна не намаля шанса за успех...е намаля го, ще има само една 'кандидатура' срещу евентуални две при семейна двойка. Но и като цяло шанса е около или под 1%, добре е да не се влагат много надежди, за да няма разочарование след това. Simple Smile

Интересно ми е, ако сайта не работи още 10 дни примерно, дали ще удължат срока за подаване на заявления?
Според мен шанса е повече от 1%, но много зависи и колко визи ще се отпуснат за България за 2019г. Имаше една статистика през годините колко визи е имало за БГ, примерно за миналата 2016 г. са били около 660, а през 2007 около 2500, така че шанса е различен през различните години, отделно има и доста висок процент от дисквалифицирани заради снимките и като прибавим и него шанса си расте пропорционално.
Но от друга страна, като знам колко хора има, които участват от 10 - 15 години и не печелят се стряскам. Но пък каквото такова, живота продължава.
Виж целия пост
# 266
Цял следобяд го чаках да го оправят сайта,излязох и съм изпуснала кога е тръгнал...сега пак не става и трябва да чакаме още:triumph: Astonished
Виж целия пост
# 267
Мдам, и при мен пак не работи - за малко беше. Честно казано, по-добре, че си изпуснала - аз бих изчакала да съм сигурна, че е оправен, преди да пусна. Ама ... това съм аз, де Simple Smile
Виж целия пост
# 268
Аз също ще изчакам сайтът да тръгне нормално и тогава ще пусна.
Виж целия пост
# 269
И аз ще почакам. То и без това снимки още нямаме.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия