Раждане при д-р Борислав Иванов, Пловдив

  • 78 041
  • 698
# 165
Здравейте на всички в темата.
Искам да попитам д-р Борислав Иванов само в Селена ли изражда? И някой има ли мнение за раждаме в Медлайн?
Виж целия пост
# 166
Здравейте на всички в темата.
Искам да попитам д-р Борислав Иванов само в Селена ли изражда? И някой има ли мнение за раждаме в Медлайн?
Здравей, този въпрос е коментиран по-рано в темата.  Хубаво е да се чете, преди да се пита, за да не се спами темата.
На въпроса - изражда само в Селена. За раждане в Медлайн не съм запозната, не съм сигурна дали изобщо може да се ражда там.
Виж целия пост
# 167
Изражда само в Селена,няма опция за Медлайн(поне на мен така ми каза преди 7 месеца),когато се записах да ме следи.

Здравейте на всички в темата.
Искам да попитам д-р Борислав Иванов само в Селена ли изражда? И някой има ли мнение за раждаме в Медлайн?
Виж целия пост
# 168
Доколкото и аз знам, няма родилно отделение в Медлайн, да.
Виж целия пост
# 169
В Медлайн има отделение по Гинекология, но за раждането трябва да е Акушеро-гинекологично отделение. Отделно е желателно там където ще раждате да има и добро отделението по Неонатология.
Виж целия пост
# 170
Здравейте момичета,

имам питане към тези от вас ,които ходят на тонове при доктора.Тъй като разбрах,че е по-добре да се ходи сутрин преди 9:30ч,когато докторът не е започнал с прегледите,се чудех,кой коментира записа?Роси ли или трябва да се изчака доктора?Колко струва записа на тонове!
Виж целия пост
# 171
Роси гледа тоновете и ако има нещо притеснително изчаквате за коментар д-р Иванов. Записа струва 20 лв.
Виж целия пост
# 172
мен винаги ме гледаше и на ехографа и плащах 50
Виж целия пост
# 173
мен винаги ме гледаше и на ехографа и плащах 50
И при мен беше така!
Виж целия пост
# 174
А всяка седмица ли ходехте на тонове и преглед?
Виж целия пост
# 175
А всяка седмица ли ходехте на тонове и преглед?
след 36 г.с , да
Виж целия пост
# 176
А всяка седмица ли ходехте на тонове и преглед?
[/quote
И аз след 36 г.с всяка седмица.
Виж целия пост
# 177
мен винаги ме гледаше и на ехографа и плащах 50
И при мен беше така!

Това е защото сте си ходили на редовния преглед след 10-11 когато Иванов е в кабинета. При мен се случи два пъти да се връщам на следващата сутрин, защото тоновете на бебето бяха ниски. Роси ги гледаше и плащах 20лв. Иначе когато съм си била на преглед и сме правили запис, не съм плащала допълнително 20лв за него, а обичайните 50 за прегледа.
Виж целия пост
# 178
мен винаги ме гледаше и на ехографа и плащах 50
И при мен беше така!

Това е защото сте си ходили на редовния преглед след 10-11 когато Иванов е в кабинета. При мен се случи два пъти да се връщам на следващата сутрин, защото тоновете на бебето бяха ниски. Роси ги гледаше и плащах 20лв. Иначе когато съм си била на преглед и сме правили запис, не съм плащала допълнително 20лв за него, а обичайните 50 за прегледа.

И аз не съм плащала запис на тонове, само 60лв за прегледа.
Виж целия пост
# 179
Момичета,благодаря ви за споделената информация!
Днес бях на тонове за първи път и както и при вас,не платих нищо за тоновете,
Но изникна друг въпрос и той е насочен към тези от вас,които са раждали секцио.
Колко време преди раждането доктора ви изпрати на консултация с анестезиолог?
Аз съм в 35 г.с ,но Роси ми каза да изчакам още малко и да не бързам..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия