Звездни компромати - 338 част

  • 134 018
  • 749
# 90
 Rolling Eyes E...то нали и Рачков и Мария бяха скъсали?
Виж целия пост
# 91
Е, това не им пречи да се виждат. Те живяха емнайсет години заедно все пак.
Виж целия пост
# 92
Че то година и повече откакто Зуйо прави сватба, това е от подписването сигурно. Рачков и Мария са му кумове. Разделиха се след това. Сигурно си говорят де, чак пък толкова не са се разделили със скандали. Нормални отношения на нормални хора.
Виж целия пост
# 93
Наистина ли са разделени Рачков и Мария?
Мислех,че е жълта измишльотина. newsm78
Виж целия пост
# 94
Венета няма корекция на носа.
Петко, Яна и детенце
https://www.instagram.com/p/BW--KWGB_tb/?hl=bg&taken-by=petkodimitroff
Виж целия пост
# 95
Скоро не бях гледала Гала. Какви са тези "обучения" за онлайн пазаруване в ефир?
Виж целия пост
# 96
Венета няма корекция на носа.
Петко, Яна и детенце
https://www.instagram.com/p/BW--KWGB_tb/?hl=bg&taken-by=petkodimitroff

Да, Венета си е с естествения  вирнат нос, не си е правила носа!  Peace

Холи Бери с красива рокля на ELIE SAAB
https://imagesvc.timeincapp.com/v3/mm/image?url=http%3A%2F%2Fcdn … mp;w=800&q=60
Кайли Миноог
http://www.redcarpet-fashionawards.com/wp-content/uploads/2017/09/kylieshoes.jpg
http://www.redcarpet-fashionawards.com/wp-content/uploads/2017/0 … ges-849065294.jpg
Виж целия пост
# 97
Гала и Стефан
Скрит текст:
Виж целия пост
# 98
Кайли много свежо изглежда!
Виж целия пост
# 99
Оф, този пък Стефан толкова да ми е неприятен, като гол охлюв Rolling Eyes Confused



Прекрасна е Холи Бери, роклята - разкош!
Виж целия пост
# 100
Петко и особено детенцето са ОК, позирането на майката е  Sick Sick
Виж целия пост
# 101
Имало е интервю с родителите на Сузанита.
Ето, какво пишат в един сайт:

"Сузанита е продукт"

Това изречение Shocked е доказателство за съществуването на онези "проекти" Mr. Green
Виж целия пост
# 102
Мегз преди
Скрит текст:
И след
Скрит текст:
Виж целия пост
# 103
На тази винаги всичко трябва да и е навън Tired
Виж целия пост
# 104
Родителите на Сузанита са егати гнусните.
 "Всички деца пушат и днешните деца не четат 🤢🙄" Живеят си в измислен свят.
Много прости, после се чудят, защо всички я плюят и подиграват.
Поне да бяха изчакали да стане на 20г. и тогава да я правят "продукт".
Ако това момиче има гляс и талант винаги може да си намери място под слънцето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия