Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 308 989
  • 3 701
# 180
Тоя Шеф много си е повервал.
Виж целия пост
# 181
Някой да гръмне тоя щеф плондер!
Виж целия пост
# 182
Отзад се видяха бутилки от няколко кашона.
Виж целия пост
# 183
Видяхте ли десния мустак на шефа... кой ли го е бръснал... JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 184
Хората си седят гладни , той лекция им изнася 😂
Виж целия пост
# 185
Шеф Гъz защо е с тая забрадчица като някоя баба Цоцолана? Тя щото и такива мустаки има... Абсолютно автентичен е. hahaha
Виж целия пост
# 186
Няма ли кой да му отпери един тиган на шефчето Laughing
Виж целия пост
# 187
Тоя е луд.. шефа
Виж целия пост
# 188
Антон ще бере ядове.
Виж целия пост
# 189
Хората си седят гладни , той лекция им изнася 😂
то с неговите манджи, аз доброволно ще си остана гладна Grinning
Виж целия пост
# 190
Скрийте ножовете
Виж целия пост
# 191
Почва се.
Виж целия пост
# 192
Скандалът си е изпросен направо, чак пък толкова явно да се присмива Антон.
Виж целия пост
# 193
Няма ли кой да му отпери един тиган на шефчето Laughing
Бая тиганище ще да е хаххахах
Виж целия пост
# 194
Божкей, този шеВ Петров голяма латерна. Ама като му гледам шкембака май съвсем нищо не знае за храната ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия