Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 308 987
  • 3 701
# 2 145
Във ФБ яка агитка срещу Шеф.Laughing
Виж целия пост
# 2 146
Сърчаджиева, съди ги стилистите до дупка!
Виж целия пост
# 2 147
Тия близначки, е няма такава скука  ooooh!
Колко и липсвала вече,  не спря едно и също Crossing Arms
Виж целия пост
# 2 148
Във ФБ яка агитка срещу Шеф.Laughing


Трябваше да каже "Аз - велик. Те мен пренебрегват." Тогава щеше да го разбере със сигурност.
Виж целия пост
# 2 149
А шефа винаги ли е бил такава Боримечка. все си мисля, че не беше..
Виж целия пост
# 2 150
Оо Чуни как са го облякли😂😂😂 Ще почина от смях😄😄
Виж целия пост
# 2 151
 Така и се пада на Деспасито-то.....тези отмъстиха за всички страдали.
Виж целия пост
# 2 152
Ужааааааааас! Горката песен!
Виж целия пост
# 2 153
Тото ми хареса какъв речитатив извади.
Виж целия пост
# 2 154
Голяма карикатура са момчетата. Винаги ми е било много смешно като накарат някой немузикален да пее и танцува  Laughing  
Виж целия пост
# 2 155
За сеира е добре да не съберат лайковете.
Виж целия пост
# 2 156
Браво на Дани и Алфонсо!
Виж целия пост
# 2 157
Мъжката група са яко фалшиви:) Харесват ми маратонките на Петкан и Рапърчето е супер:)
Виж целия пост
# 2 158
Сашка е като млекарка!
Гани денси с цици !
Виж целия пост
# 2 159
Алфредо голяма пружинка. Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия