Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 308 986
  • 3 701
# 2 205
Лъже,не е с много висок хонорар тая, пък от най-високите абсурд,кво се прави на луда не я знам.
Виж целия пост
# 2 206
Аз пък имам рокли от 79 лева😂
Виж целия пост
# 2 207
Мн грозна картинка! Не мога да разбера защо Мария мълчи на Мегз? Постави шефа на място, а на Мегз й мълчи и й отговаря с половин уста. Има нещо...
Виж целия пост
# 2 208
Две усойници се захапаха, а Гани се обиди.
Виж целия пост
# 2 209
Мара като се държи за чашата много смела...ама като не може да върже 2 изречения все тая:)
Виж целия пост
# 2 210
Ма един дол дренки са... ooooh! Простакеси!
Виж целия пост
# 2 211
 Ако се сбият,коя ли ще надвие?Мария е по-тренирала,но Меги ако я захапе с тази уста.......
Виж целия пост
# 2 212
Мегз прекали, ама то Мара е такова чудо невиждано, че и супер дзен да си, ще те изкара извън кожата ти. Отвратителна, самодоволна, зла и надута!
Виж целия пост
# 2 213
"Дамата" е на черешата  Crazy
Жалки са и двете  ooooh!
Виж целия пост
# 2 214
Еми браво на Мегз, някой да и го каже на Мария в лицето... за каква се мисли, неееезнам! А Джулито къде се вре между шамарите?
Виж целия пост
# 2 215
Еми браво на Мегз, някой да и го каже на Мария в лицето... за каква се мисли, неееезнам! А Джулито къде се вре между шамарите?
Виж целия пост
# 2 216
Антон голям защитник стана на компаньонките. Ужасен ми е.
Мария е нагла простакеса. Отвратително нагла е.
Виж целия пост
# 2 217
Малееей Ганито как се наежи то голям келепир да се хвалиш с два развода..
Виж целия пост
# 2 218
Леле, Мара как подпали, и силиконовата също. Уаеш!
Виж целия пост
# 2 219
Sweat SmileМария имала щастието да се омъжи 2 пъти за стойностни и известни мъже. Джулиана е луда.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия