Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 308 991
  • 3 701
# 495
е как не е? В София точно той я е донесъл! Laughing Laughing Laughing Laughing
Шефа в Тарагона се е запознал с краставицата, товае вносно чудо от висшата класа, не е плебейско ядене за "къщници"!

Почнаха се циркове.
Виж целия пост
# 496
О не! Айде моля ви се! Гледали сме го това с размяната бе, спрете се! Нечувано и невиждано, няма що.
Виж целия пост
# 497
Ееее, плоско плоско..изложиха се, че и тази без бенката изкараха да могат да е рисуват Rolling Eyes
Виж целия пост
# 498
Може да се чудила защо тя излиза а не Алекс.
Виж целия пост
# 499
Гоолям рев. Винаги съм се чудила какво толкова реват. Crazy Сякаш на заколение отива другата сестра.
Виж целия пост
# 500
Айде, Петров намери поле за изява на лекции отново   Joy
Виж целия пост
# 501
Голяма "изненада". Влади не се появи в студиото.
Виж целия пост
# 502
Нарече я ненужна вещ  hahaha
Виж целия пост
# 503
Леле, сега дали няма да направят нещо невиждано и да трябва да се разменят и тя да живее тайно там? #Crazy
Виж целия пост
# 504
абе, глупости са това с изгонването - очакваше се да я набутат в някоя тайна стая, а тези сълзи и сополи хич не им вярвам. Не са деца на по 3 години, че да реват една за друга. Големи хора са. няма никакво значение какъв е бил вотът, това е по сценарий.
Виж целия пост
# 505
Айде пак наново ще има призрак в къщата...
Виж целия пост
# 506
Какви са тия близнашки лигавщини?Все едно цял живот имат намерение да не се разделят.С гаджета като излизат пак ли си ходят двечките?Лягат си тримата и т.н. Mr. GreenАйде,изтърканият номер на ББ.Ще се сменят не,че не се сетихме.
Виж целия пост
# 507
Ох, шефчето с тази ношница и клонки е мн смешен и супер досаден с успокоителната си тирада:)
Виж целия пост
# 508
Тъпо, по-тъпо, вдлъбнато Tired
Виж целия пост
# 509
Мегамалоумното... размяна на близначки, нечувано.

Шеф Дионисий добре я успокояваше обаче, ако ти си добре и тя е добре, за какво ревеш. Понякога се проявява положително, СПОРЕД МЕН!!!

Всичко е по сценарий, ма се прайм, че е наистина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия