Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 308 986
  • 3 701
# 975
Каква драма куин е Джулиана hahaha  (зодия Риби). Чак й спретнаха и второ награждаване ooooh!
Виж целия пост
# 976
Сашка е хипохондричка.
Виж целия пост
# 977
Олееее как настръхнаха срещу Енджито
Леле, леле и тая Мегз и тя.
Виж целия пост
# 978
Ами сто пъти й казаха, да не им пръска в яденето, тя си продължава.
Виж целия пост
# 979
Онова недоразумение КакаВашева как злобно гледа Енджи.
Виж целия пост
# 980
Абсолютно е права Сашка, много е приятно да ядеш и да ти пръскат с препарата, чак и учудена ooooh!
Виж целия пост
# 981
О, хайде на скандалчетата... Сашка яхна метлата.
Виж целия пост
# 982
Сашка явно е расист, в предишен епизод подметна за етноса на Роналдо.
Виж целия пост
# 983
Много се излагат тези хора. Толкова са озлобени и елементарни.
Виж целия пост
# 984
Тази Касабие се оказва наистина рядко нагла и несъобразителна!
Права е Сашка!
Хората ядат, тя цвърчи с този препарат ...
Виж целия пост
# 985
Е може ли Енджи с препарата в чиниите на Сашка и Мегз?😮
Виж целия пост
# 986
Мегз за пръв път държи препарат в ръцете си.

Сашка изкуква сериозно.
Виж целия пост
# 987
Сашка всъщност се оказа дребна и завистлива душица.
Виж целия пост
# 988
Сашка пак изглупя, говори пълни глупости.
Виж целия пост
# 989
Сашка явно е расист, в предишен епизод подметна за етноса на Роналдо.

И като наградиха Енджи, изсъска нещо за чуждопоклонничество.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия