Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 308 986
  • 3 701
# 855
Ненавиждам хора като шефа Triumph
Виж целия пост
# 856
Шеф-слоницата бързо ще изхвърчи, усещам.
Виж целия пост
# 857
За момент все едно видях Митьо Пищова.
Виж целия пост
# 858
На Петров му трябва сутиен. Joy
Това не ща да го гледам, адски скучно, чакам Джу да се разреве.
Виж целия пост
# 859
Тоя шеф Петров се е взел много насериозно. Ужасно противен екземпляр.
Виж целия пост
# 860
Пълен боклук е Петров.
Виж целия пост
# 861
Ненавиждам хора като шефа Triumph
Това не е човек, това е тлъст плазмодии. Ще му се да е значим за някого, но истината е, че никой никога не се е впечатлявал от съществуването му и от това много го боли.
Виж целия пост
# 862
Шефът що не почисти и изми ориза, а директно го сипа в тигана?
Най-вероятно ще прави ризото...  newsm78
Виж целия пост
# 863
Ама е ВИП бе, брей, в тая България всичко що го дават по телевизора все ВИП се зове.
Много неприятен човек е шефчето, такъв в обкръжението си не бих търпяла.
Виж целия пост
# 864
На Петров му трябва сутиен. Joy

Чашка Д, а за обиколка .... Mr. Green
Оф, много ме натоварват хора, като шеф Петров. Които са злобни, отмъстителни, и като не е на тяхната, гледат да те унищожат.
Виж целия пост
# 865
И настройва всички против Антон
И гол готви там, изобщо хигиената му е под всякаква критика.
Виж целия пост
# 866
Шеф Петров може да е много успешен в професията си, но като човек не струва.
Виж целия пост
# 867
ТоЗ шеф много ми мяза на Митьо Пищова. И на външен вид, и като глас, и като мозък.
Виж целия пост
# 868
Да не говори за гейове, защото той е женски полов орган и по душа, и в поведението си.
Виж целия пост
# 869
Шеф-слоницата бързо ще изхвърчи, усещам.

За съжаление, ще го задържат до самин финал... Че ще стане мега мразеният човек, ще стане, но е в "интерес на шоуто" да остане Triumph
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия