Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 308 985
  • 3 701
# 2 235
И аз така мисля. Той се е дивил на късмета си, че такава жена е с него.
Уууу, загрубяха тези!!


Точно тези, които имат късмета да попаднат на нещо, което са мислили за непостижимо, се самозабравят и я подкарват през просото... имам такава колега... изглежда зашеметяващо, омъжи се за един смотльо, който на втората година започна да и изневерява, а след 6 години, смотльото я изостави заради една изглеждаща като Гани!  Shocked
Така че...   Wink
Виж целия пост
# 2 236
Мегз знае подробности, но и Мара знае какъв парцал е станала бизнес дамата и й го каза Joy

Гледате ли ги тия откачалки, снемат отпечатъци  от буркана 😂😂😂😂
Виж целия пост
# 2 237
Мегз е ужасна. Тя най-малкото, ако иска да ѝ рекламират парцалите пак трябва да си държи устата затворена( да, знам че физически е невъзможно) . Много ми е интересно Мегз как си плаща наема в затворен комплекс от 2-3 бона и кара Г-класа с китайски дрешки за по 10-20 кинта и червилца по 2-3 лв? newsm78
Виж целия пост
# 2 238
Наздраве, има и за вас. Stuck Out Tongue Winking Eye

Със сигурност Мария ще съди Мегз.
Виж целия пост
# 2 239
Мария май забравя, че тя първа нарече Мегз психопат! Та кой кого ще съди е спорен въпрос!
О! Аз съм включила ТВ явно след това изказване.

Мисията на близначките според мен ще е неуспеЖна.
Виж целия пост
# 2 240
Мегз отива в съда. Мара ще я съди и каза.
Мария се чуди от къде да изкара пари.
Виж целия пост
# 2 241
Аз съм за Мегз и Шефа. Заставам на тяхна страна...даже шефчето ми се вдигна в очите...
Виж целия пост
# 2 242
Шеф Петров - С пара щях да изкарам малки ръчички ли или големи Joy Хорейшо ряпа да яде
Виж целия пост
# 2 243
 С пара ще изкара отпечатъци -Хорейшио Петров.
Виж целия пост
# 2 244
Марето е много люта, ако беше по-малко тъпа, щеше да ме кефи.

МегзЪ противее редом с жълтия ШеВ

Тото възкръсна...
Виж целия пост
# 2 245
Мария май забравя, че тя първа нарече Мегз психопат! Та кой кого ще съди е спорен въпрос!

Точно.
Мара нали е раждана в Бъкингамския дворец...
Мале, нагло, нахално  и злобно-абе недоклатено същество.
Виж целия пост
# 2 246
Не ми се вярва Мара да съди Миглена, и двете нямат интерес историята да се раздухва повече, тъй като и двете знаят как всъщност си вадят парите.
Виж целия пост
# 2 247
Мегз отива в съда. Мара ще я съди и каза.
И дано я нареди както трябва, да видим колко рокли ще я спасят "честната" бизнес дама.
Виж целия пост
# 2 248
Мегз отива в съда. Мара ще я съди и каза.
Отиде Г класата.
Виж целия пост
# 2 249
Лаеш на каишка,тая много проста!
Не е чак толкова проста щом осъзнава това.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия