Vip Brother 2017 - тема 3 (18.09 - 25.09)

  • 308 986
  • 3 701
# 3 180
             Кой е този "Свинар"?Моля,пишете на лични.
Виж целия пост
# 3 181
Направих си труда да прегледам сайта на Мегз - само като прочетох ''перелина" ми стана ясно колко са грамотни списвачите там...
Виж целия пост
# 3 182
Мара е много върл пушач, а цигарите спомагат за разграждането на ХК, освен че самите мимики при пушенето задълбават назолабиалните гънки. Сигурно филърът няма да ѝ издържи и половин година, а на мен дерматолог ми е казвал, че не бива да се "боде" човек по-често от веднъж на 6 месеца. Пак ще си ходи с бръчки половината от времето.
Виж целия пост
# 3 183
Колкото и да плюе Мария роклетата от "село" Раковски, и да се перчи колко готвача пърхат около нея, след 20 години Мегз ще печели от рокли все повече, Шефа може да има още ресторанти , а тя само мемоари ще пише.
Виж целия пост
# 3 184
Като заговорихте за назолабиални бръчки, Сашето е направо Mr. Green
Сашето е като разтопяваща се восъчна фигура... Стекла се е направо.

Скрит текст:

Виж целия пост
# 3 185
Свинарят е новия мечо на Мара, който има бизнес с месни продукти, затова е с този прякор. Не е на 61, на 54 е. Няма негова снимка в нета, върти се из медиите една с Лепа Брена, на която не е той.
Виж целия пост
# 3 186
Мара е много върл пушач, а цигарите спомагат за разграждането на ХК, освен че самите мимики при пушенето задълбават назолабиалните гънки. Сигурно филърът няма да ѝ издържи и половин година, а на мен дерматолог ми е казвал, че не бива да се "боде" човек по-често от веднъж на 6 месеца. Пак ще си ходи с бръчки половината от времето.

Аз също съм страстен пушач и съм набор на Мария, но нямам такива гънки. Аз мисля, че това си е по-скоро ген.
Виж целия пост
# 3 187
Като заговорихте за назолабиални бръчки, Сашето е направо Mr. Green
Сашето е като разтопяваща се восъчна фигура... Стекла се е направо.
Скрит текст:

Ама верно прилича на Зуека hahaha  Имаме една баба в блока, дето да беше майка на Зуека, нямаше да си приличат толкова Crazy Сашка и е като сестра. Ма тя не е виновна жената, че и е толкова зле лицето, това си е природа. Като гледам няма мазнини по лицето, което е генетичен проблем и от там кожата и се е свлякла толкова.

Ген са гънките и според мен. Или пък от такъв проблем като при Сашка, без подкожни мазнини. Едно време разправяха, че супер моделите спят само по гръб, за да не получат именно такива дълбоки гънки.
Виж целия пост
# 3 188
Да, основно си е до ген - състояние на кожата и костна структура. При жени с по-тънка кожа и с по-скулесто лице, когато се получава хлътване в зоната около устата, по-често има назолабиални гънки. На някои съм забелязала, че им се появиха такива, след като си сложиха скули.
Виж целия пост
# 3 189
Имам снимка на Свинаря, но е по-секретна от скандалния видеоклип на Цуни, където целува мъжки достойнства, затова я показвам само срещу определена сума на мераклиите да го видят.
Виж целия пост
# 3 190
Триъгълните лица стареят най-бавно, защото с времето кожата се отпуска, а при хората с тази форма, най-малко се забелязва. На Сашка е правоъгълно.
Виж целия пост
# 3 191
Ох, аз си ги имам от младини, не пуша, не пия 😂 (Защото съм дама).
Виж целия пост
# 3 192
Много забавни коментари за ББ, особено по-долния за влизането. И как соли Мара, че е все пияна  hahaha hahaha hahaha

https://www.youtube.com/watch?v=18PG_6v7O44
https://www.youtube.com/watch?v=YcP8nZNzqUM

Станах му фенка.  Blush
Виж целия пост
# 3 193
Ох, аз си ги имам от младини, не пуша, не пия 😂 (Защото съм дама).
Щом не пиеш и не пушиш, сигурно по мъже ходиш  Joy, друга логична причина няма Joy Joy
Виж целия пост
# 3 194
Тоя на Перез Хилтън БГ ли се прави?! Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия