Откраднат живот - Чуждо тяло - Тема 20

  • 80 247
  • 741
# 180
Нали и сега Калин като я сънува, Наталия беше бременна, така че това от промото спокойно може да е сън, привидение, мечта.....
А може и наистина да е бременна и това да е нещото, което да я изкара от дупката.
Виж целия пост
# 181
Добрева явно я шитва новия директор. Те пък толкова няма къде да се натискат с Тасев, че точно в болницата... И никой няма да ги види. Айде, айде. Ама защо гори само Добрева??
Виж целия пост
# 182
Мазови не правят ин витро, а инсеминации. Първата беше неуспешна.

Ама какви инсеминации, тя нали е със запушени тръби?
Виж целия пост
# 183
Жената, която се разголва в промото е на Калин е Романова  Grinning
Виж целия пост
# 184
Много недомислици има в новия сезон: първо, изчезването на Наталия - пуснала си е неплатен отпуск - кой й го е одобрил щом няма действащ директор, и ако все някой й го е одобрил за колко време е пуснат този отпуск? Как пък никой не си направи труда да я потърси, а всички я чакат сама да се върне. Ами нали ако й е толкова тежко състоянието може да направи каква ли не щуротия - да се върне към дрогата, да направи опит за самоубийство и т.н. Второ, състоянието на Хинова - уж е със запушени тръби и може да забременее само чрез ин-витро, а процедурата, която й прилагат реално е инсеминация... Трето, как може Виолета от лаборант (поне такова би трябвало да й е образованието) да стане финансов директор на болницата???
Виж целия пост
# 185
И аз си пусках специално промото и мисля, че жената до Калин е Романова!
Виж целия пост
# 186
Трето, как може Виолета от лаборант (поне такова би трябвало да й е образованието) да стане финансов директор на болницата???
Аз за втори път, но за вас май човек в лаборатория равно на лаборант;) Тя ръководи лабораторията, каза че я е направила, със сигурност ако говорим за образование има поне една магистратура.
Виж целия пост
# 187
MIK , не се дразни. Може космонавтика да е завършила Вили. От това, което смее гледали до сега такова усещане остави.
Виж целия пост
# 188
MIK , не се дразни. Може космонавтика да е завършила Вили. От това, което смее гледали до сега такова усещане остави.
Не се дразня, не исках така да прозвучи, а уточних с риск да досадя. И без това всеки си гледа различно филма:)
Виж целия пост
# 189
Според мен показват, че независимо какъв си ( с какво образование ) с правилните връзки отиваш нагоре!
Виж целия пост
# 190
Според мен показват, че независимо какъв си ( с какво образование ) с правилните връзки отиваш нагоре!

Ми то си е баш така Simple Smile
Виж целия пост
# 191
Да де.. нали черпим истории от живота и говорят като в ежедневието- бе, ме. Да не започвам пак Wink
Виж целия пост
# 192
Е как да я търсят Наталия като си е изключила телефона? Човек като реши наистина да се скрие, няма как да го намериш. А и да я намерят какво, тя иска да е сама в момента и друго не я интересува. Както написа, когато е готова ще се върне.
И на мен ми е чудно защо решихте, че Виолета е с образование за лаборант. Не са малко хората с по две, че и три висши образования, които работят нещо, изискващо завършено средно образование.
Виж целия пост
# 193
Е как да я търсят Наталия като си е изключила телефона? Човек като реши наистина да се скрие, няма как да го намериш. А и да я намерят какво, тя иска да е сама в момента и друго не я интересува. Както написа, когато е готова ще се върне.
И на мен ми е чудно защо решихте, че Виолета е с образование за лаборант. Не са малко хората с по две, че и три висши образования, които работят нещо, изискващо завършено средно образование.
Точно в България човек трудно би могъл да се скрие чак толкова. Те обаче освен да й звънят по телефона друго май не правят. Пък и като подадеш молба за развод няма как да се скриеш.
Виж целия пост
# 194
Жената, която се разголва в промото е на Калин е Романова  Grinning
Много подвеждащо е направено промото и вероятно наистина до него е Романова, но може и да е символика, че би могло да го забъркат и с друга жена. Не искам и да си помисля че ще е с Романова. Все още не се вързва името на актрисата Диана Димитрова в края на заглавните надписи. Калин заслужава да е щастлив и ако с Наталия нещата се окажат непоправимо разрушени защо да не потърси щастието си и другаде.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия