Къванч Татлъту/ Cesur ve Güzel/, минали и бъдещи проекти и партньори-68

  • 72 828
  • 737
# 105
Здравейте! "Нахлувам" в темата, за да поздравя и оттук Киво за последната (и най-добра) новост в живота му.

Добрата вест почука на вратата,
дълго чакана  - като мираж.
И щастието се разстели по Земята
и счупи се страхът - като витраж.
Едно начало, търсено и ново
е скрито тайно под сърцето.
Да озари с надежда всеки е готово
и радостта да вдигне до небето.
И само в най-очаквания миг,
когато вземеш го в ръцете,
човек усеща колко е велик
и колко незначителни са страховете.


Да му е честито на Киво! Той заслужава най-голямото щастие. Сигурна съм, че ще бъде отличен баща!



Приятна и емоционална неделя!
Виж целия пост
# 106
Здравейте! "Нахлувам" в темата, за да поздравя и оттук Киво за последната (и най-добра) новост в живота му.

Добрата вест почука на вратата,
дълго чакана  - като мираж.
И щастието се разстели по Земята
и счупи се страхът - като витраж.
Едно начало, търсено и ново
е скрито тайно под сърцето.
Да озари с надежда всеки е готово
и радостта да вдигне до небето.
И само в най-очаквания миг,
когато вземеш го в ръцете,
човек усеща колко е велик
и колко незначителни са страховете.


Да му е честито на Киво! Той заслужава най-голямото щастие. Сигурна съм, че ще бъде отличен баща!



Приятна и емоционална неделя!

благодаря ти!
много хубаво Simple Smile
ноооо...за сега няма нищо сигурно, това са писания на турските журналюги Wink
колко турски актриси са били разнасяни до сега като бременни, а всъщност се е оказвало, че не е вярно Whistling
Ние, фенките на Киво, от сърце се молим Praynig новината да е вярна , де Wink
защото ще е най-голямата радост в живота му!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Фенче Heart Eyes, къде ги качи по коли и колелета rotfImbo rotfImbo rotfImbo
пък и може да не са ги засякли на летище, не винаги има папараци на смяна Joy Joy Joy

да, видях го трейлъра на Синем и Биркан Peace
ноооо...има и един друг момент...продуцента Mr. Green
Виж целия пост
# 107
Здравейте! "Нахлувам" в темата, за да поздравя и оттук Киво за последната (и най-добра) новост в живота му.

Добрата вест почука на вратата,
дълго чакана  - като мираж.
И щастието се разстели по Земята
и счупи се страхът - като витраж.
Едно начало, търсено и ново
е скрито тайно под сърцето.
Да озари с надежда всеки е готово
и радостта да вдигне до небето.
И само в най-очаквания миг,
когато вземеш го в ръцете,
човек усеща колко е велик
и колко незначителни са страховете.


Да му е честито на Киво! Той заслужава най-голямото щастие. Сигурна съм, че ще бъде отличен баща!



Приятна и емоционална неделя!

благодаря ти!
много хубаво Simple Smile
ноооо...за сега няма нищо сигурно, това са писания на турските журналюги Wink
колко турски актриси са били разнасяни до сега като бременни, а всъщност се е оказвало, че не е вярно Whistling
Ние, фенките на Киво, от сърце се молим Praynig новината да е вярна , де Wink
защото ще е най-голямата радост в живота му!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Фенче Heart Eyes, къде ги качи по коли и колелета rotfImbo rotfImbo rotfImbo
пък и може да не са ги засякли на летище, не винаги има папараци на смяна Joy Joy Joy

да, видях го трейлъра на Синем и Биркан Peace
ноооо...има и един друг момент...продуцента Mr. Green


Айра, надявам се новината да е вярна.

Скрит текст:
Некоректно е от страна на журналистите, да пускат такива лъжи за едно толкова важно и чакано събитие. Чиста гавра си е...

Време му е на Киво, а той е казвал, че много иска да е баща. Дано поне този път, написаното от журналистите, да е истина!

Спокоен следобед!
Виж целия пост
# 108
Кузманова  Hugблагодаря, много хубаво и мило bouquet Дано!  Praynig Аааа, за турските журналюги няма нищо грешно в техните ШОК  ШОК ШОК новини , убедили сме се   Mr. Green Важното е да си продават вестниците, пък дали е вярно или не , много важно ...  Ама това писане на всякакви простотии за известните не е само там, де  Wink
Айре  Heart Eyes майтап, бе, това за колелото  hahaha
О, да, продуцента го забравих  Laughing
Нямам търпение вече , ама хииич  ooooh!

Хе, хе - успях през фейса да гласувам за нашите и сериала и двойката  Peace
Виж целия пост
# 109
Кузманова  Hugблагодаря, много хубаво и мило bouquet Дано!  Praynig Аааа, за турските журналюги няма нищо грешно в техните ШОК  ШОК ШОК новини , убедили сме се   Mr. Green Важното е да си продават вестниците, пък дали е вярно или не , много важно ...  Ама това писане на всякакви простотии за известните не е само там, де  Wink
Айре  Heart Eyes майтап, бе, това за колелото  hahaha
О, да, продуцента го забравих  Laughing
Нямам търпение вече , ама хииич  ooooh!

Хе, хе - успях през фейса да гласувам за нашите и сериала и двойката Peace
.
аууу бравос thumbsup, аз не успях Crossing Arms, ама не през ФБ.....

днес , преди 1 год, почнаха снимките на ДК Heart Eyes


Кузманова Hug, личи си че нямаш много опит с четенето и следенето на турски новини..... Wink
но Фенчето ти е отговорила, няма какво да добавя Peace
в такъв свят живеем Confused Confused

....а стихчето е много хубаво Heart Eyes
Виж целия пост
# 110
Айре  Heart Eyes през фейса става много лесно  Peace
Ех, колко бързо си минава времето ... помня с какво нетърпение чакахме да видим макар и една снимка, а ни предлагаха само пейзажи и столове, помниш ли  hahaha
Тук малко като вампир са го направили с този стъклен поглед , ама пак е готин  Laughing

А тук са го пооблекли, щото вече е студеничко  Laughing

Виж целия пост
# 111
Айре  Heart Eyes през фейса става много лесно  Peace
Ех, колко бързо си минава времето ... помня с какво нетърпение чакахме да видим макар и една снимка, а ни предлагаха само пейзажи и столове, помниш ли  hahaha
Тук малко като вампир са го направили с този стъклен поглед , ама пак е готин  Laughing

А тук са го пооблекли, щото вече е студеничко  Laughing

е помня Laughing
само пейзажи ни пробутваха Laughing
майтапехме се, че ще снимат за Нешанъл Джеографик Joy Joy Joy

охх беее hahaha Joy Joy Joy



Виж целия пост
# 112
Вай бе, бях си изтрила едната снимка без да искам  hahaha
Айре  Heart Eyes аха  Laughing вярно така беше  Joy Joy Joy
 hahahaтози колаж много сладък  Laughing
Едно мнение за КСШ  Peace


Скрит текст:
&ПОДЕЛЮСЬ СВОИМИ ВПЕЧАТЛЕНИЯМИ ПОСЛЕ ПРОСМОТРА&

Вот и закончила смотреть турецкий сериал "Курт Сиит и Шура" и немного грустно, что уже закончила...

Это очень красивая и печальная история о любви, которая случилась в исторически переломный период жизни. В царской России назревала революция и пришли времена перемен, которые безвозвратно и коренным образом изменили судьбы многих людей. Не исключением стали и главные герои этой исторической драмы: блестящий поручик царской армии, крымский турок Курт Сиит Эминов и русская аристократка Александра Верженская. Закружила их любовь в быстром вальсе и лишь она смогла их спасти от тягот и превратностей судьбы.

Наиболее впечатляет первый сезон, когда события происходят в Санкт-Петербурге на фоне великолепнейших по красоте дворцов, бальных залов и роскоши того еще времени....Затем в Крыму, где природа ну просто завораживает, а море так притягательно и безумно красиво. Сюжет развивается очень стремительно: с первого взгляда, с первого вальса главные герои просто покорены друг другом. Между ними вспыхивает страстная и взаимная любовь, а впереди боль расставаний, горечь потерь и бесконечная дорога в другую жизнь.

Второй сезон и собственно Стамбул умещается в двух- трех улочках, гостинницы и прачечной...Во 2-ом сезоне сюжет, мне кажется, уже немного надуман и подвымучен, местами действительно прошибает слеза, местами подзатянуто, но все равно сериал смотрится легко.

Ну и конечно нельзя не сказать о главных героях: безумно мне понравилось как играет актриса Фарах Зейнеп Абдуллах - Шурочку...все ей удалось сыграть и наивность, и влюбленность, и даже какую то дрожь перед мужчиной, а затем и более глубокие чувства и конечно же страдания.

От Кыванча Татлытуга, сыгравшего Курта Сиита конечно же все женщины будут в восторге...еще бы красавец, крымский турок с голубыми, бездонными глазами, блистательный офицер царской армии и просто отважный и храбрый мужчина. На мой взгляд в этом сериале Кывнчу особенно удалось проявить свое актерское мастерство и показать свой талант. Одна сцена похорон родителей под проливным дождем, чего стоит.

И вообще в этом проекте получился бесподобный актерский дуэт Кыванч и Фарах! Оба такие красивые и чувственные актеры яркие и харизматичные.

Не понравился только конец...мне кажется, когда люди так любят друг друга и столько пережили вместе и выжили в такое исторически бурное время не расстаются ни в каком случае!!!

Именно после этого сериала я очень заинтересовалась турецким кинематографом, но пока понравились еще "Великолепный век" и "Кесем". Жаль что там не играл Кыванч. Из него бы получился обалденно красивый султан!!! Ну я думаю все впереди!!!

Елена Остапенко

Виж целия пост
# 113
Фенче Heart Eyes, ама тя тая снимка е колаж бре Joy Joy Joy
от ония дето се чудим това той ли е, или не той Joy Joy
ще го погледна мнението Peace
Скрит текст:
абе какви са тия тъпотии??? ooooh!
Цитат
-Перейдём к "Джесуру и красавице".
БДТ: Я одеваю лишь Кыванча, но обратите внимание, что Дениз не одевает Тубу. Мы вынуждены это сказать, так как много разговоров об этом.
Мне тоже кажется, что вы хорошо сделали, сказав это, так как Туба Буйукустун ужасно одевается. Она одевается так, словно не знает своё тело, это весьма странно.
Башак била казала, че Туба се облича ужасно и не познавала тялото си......
нали, ако беше вярно, щяха да гръмнат медиите и нета Mr. Green Mr. Green
някои пък вярват и разсъждават doh tooth tooth




лека вечер Hug

Виж целия пост
# 114
Здравейте! "Нахлувам" в темата, за да поздравя и оттук Киво за последната (и най-добра) новост в живота му.

Добрата вест почука на вратата,
дълго чакана  - като мираж.
И щастието се разстели по Земята
и счупи се страхът - като витраж.
Едно начало, търсено и ново
е скрито тайно под сърцето.
Да озари с надежда всеки е готово
и радостта да вдигне до небето.
И само в най-очаквания миг,
когато вземеш го в ръцете,
човек усеща колко е велик
и колко незначителни са страховете.


Да му е честито на Киво! Той заслужава най-голямото щастие. Сигурна съм, че ще бъде отличен баща!



Приятна и емоционална неделя!


     Кузмичим, много ти благодарим, мила! Явно, че и ти от цялото си сърце си прегърнала хубавата новина с надеждата да се случи това чудо на природата - появата на дете! Дано да е истина. Защото кОмшите много обичат да си измислят и никак не са тактични.  Но времето ще си покаже. И то доста скоро.

    Айри,
Цитат
оххх, а с какво да се приберат от САЩ? 35 35 35
едва ли са се качили на кораб Laughing
Joy Joy Joy Joy Joy Joy

   Направо са се телепортирали!!!! hahaha hahaha hahaha

   Ох, сладурки сладки!

   Как си мина година от първите снимки.




    
Виж целия пост
# 115
Айре  Heart Eyes ми знам, че е колаж, за това казвам, че са го облекли фенките  Joy Joy Joy
Скрит текст:
Мани ги тия, както винаги не са разбрали, че последните думи не са на Башак, а на интервюиращия,четох го това интервю,нейните думи са само тези " Я одеваю лишь Кыванча, но обратите внимание, что Дениз не одевает Тубу. Мы вынуждены это сказать, так как много разговоров об этом." Но, трябва и да разбираш езика добре, за да разбереш, че думите "Мне тоже кажется, что вы хорошо сделали, сказав это,так как Туба Буйукустун ужасно одевается. Она одевается так, словно не знает своё тело, это весьма странно" са думите на този, който я интервюира  Mr. Green Ама нали по-лесно е да оплюеш човека, разбрал , недоразбрал  #Cussing out
 smile3555 пък това, че Башак била администратор на американския форум е просто ... клинично заболяване, няма как да е друго  Mr. Green
 
Орсич  Hug

Лекинка от мен!  Hug
Виж целия пост
# 116
Добро утро!  Hug Hug Hug
Слагам кафето и бягам! Стискайте палци!  Peace

Е, няма как и без Киво  Laughing


Хубав ден!  bouquet
Виж целия пост
# 117
Привет Hug
Фенче Heart Eyes стискам fingerscrossed
мерси за кафенцето Simple Smile

Магазин Д-обсъждат на кого ще прилича бебека Wink
Цитат
Киванч самый красивый мужчина Турции. Блондин с голубыми глазами прожигает сквозь экран. Башак Дизер, напротив кареглазая брюнетка. На кого же будет похож ребенок у пары Кива- Башак? Технологичесеи выяснили, что малыш родится рыженьким с голубыми глазами, унаследовав внешность своего отца.

видеото
https://twitter.com/KT_Fans/status/914617197858902016

Американките ще си правят тениски Simple Smile Heart Eyes






хубава седмица bouquet
Виж целия пост
# 118


      Привети, сладурки!

      Детето си е дете, каквото се появи, и на когото и да прилича ще бъде много обичано, обгрижвано от такива силни, успели и хубави родители.

      Хубава седимца!


     
Виж целия пост
# 119
Привет,момичета !  Hug



Фенче Heart Eyes успех! Hands Facepunch

Орси, Айре Heart Eyes  

Така е,разбира се,каквото и да вземе едно дете и от двамата си родители, прилича...на себе си.
А чисто научно
Цитат
гените биват “слаби” - рецесивни‚ както казват генетиците‚ и доминиращи‚ които потискат “слабите”. Генът на сините очи е “слаб”‚ а генът на кафявите - доминиращ.
 Wink
Стига само новината да бъде потвърдена и да се окаже истина,че аз все още не съм я приела за такава.

Днес бил международен ден на усмивката.
Цитат
Понякога радостта е причината да се усмихваш, понякога усмивката е причината да си щастлив.




ПП.Кузманова Hug Flowers Hibiscus за стиховете!

Усмихнат ден,усмихната седмица,усмихнат месец пожелавам от сърце!  Flowers Four Leaf Clover  Flowers Four Leaf Clover  Flowers Four Leaf Clover

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия