
излязал е нов фраг на Черно -бялата любов
бая гадничка- ролята на Ибо
https://www.youtube.com/watch?v=CpbJeADwoCc
радвам се, че си гледахме Джес

.............
Бехл. красота





и ти мислиш като мен

хич не му отива да е толкова гърчав. И преди не ми харесваше, а пък сега съвсем
Той Киво си знае какво да играе, не го е харесал явно този сценарий
И много се радвам 


и ти мислиш като мен

хич не му отива да е толкова гърчав. И преди не ми харесваше, а пък сега съвсем
Той Киво си знае какво да играе, не го е харесал явно този сценарий
И много се радвам 







, ми липсва......
ми да си има фенки Ибо,за всеки влак си има пътници
Само констатирах впечатлението си от фрага 

, да се надяваме до последно



викаш - надеждата умира последна, а

За красотите също! 

и на мен днес ми липсва ...


,днес се чувствам малко по-добре
в колекцията от любими герои и е предпочел сц.на ДК,а не този,по който ще играе сега Ибрахим Ч. 
съвсем различни от актуалното в момента.
не би ми било неприемливо,ако е 10-11 годишно.



има РД


в Карадай не беше на повече от 5, 6 години, но ме впечатли
Но, каквото и да е все ще го приемем
Не е необичайно разбира се, но някак ми се иска да не е толкова голямо
И дано не е наистина болно, че ще ме боли сърцето
Искам, ако е голямо, да е някакъв спортист и баща му да му помага да успее.
написах сценария
Много сложен образ, изигра го перфектно
Килър може да играе и друг път





.....е и Перличката я харесвам
/


/

гюнайдън! 


лелка ме уби с предположенията си защо е предпочел Киво ролята на Джес 
гюнайдън! 


лелка ме уби с предположенията си защо е предпочел Киво ролята на Джес 

,Айре
благодаря,дано! 
честита да си! 

клипчето е невероятноо!
пък на мен ще ми е интересно да го видя и в действително гадна роля
Не успях да го намразя нито като Бехлюл, нито като Секиз, защото те всъщност не бяха гадни образи, просто с проблеми от детството, по независещи от тях причини превърнали се в това, което бяха. Ама едва ли ще стане 

няма да е такъв сценария, гаранция
Сигурно ще е тежка драма
но, пък Киво ще е във вихъра си в такава, няма друг, който така да успява да ме накара да плача с него и да преживявам болката му всеки път, още от самото начало на кариерата си го прави 

пък на мен ще ми е интересно да го видя и в действително гадна роля
Не успях да го намразя нито като Бехлюл, нито като Секиз, защото те всъщност не бяха гадни образи, просто с проблеми от детството, по независещи от тях причини превърнали се в това, което бяха. Ама едва ли ще стане 




, със сигурност , щеше да му отива тази роля на Къванч, даже си го представям


Препоръчани теми