Аз съм по фойерверките и емоциите.
В крайна сметка винаги има шанс да е успешно пътуването с няколко презареждания, но на 15 години самолетът лети като нов (какъвто в известен смисъл е).
Аз съм по фойерверките и емоциите. 


(поне за сега нямам такова намерение), напротив! Сега накратко ще обясня защо започнах тази тема: До сега не съм имала сериозна и дълбока връзка, още повече пък дълга. Почти всички мои предишни връзки са били на сексуална основа и аз си давам сметка, че това е създало в мен малко погрешни и объркани представи за това, какво всъщност представлява една връзка, в която основното е любовта. Понеже няма с кого да поговоря, реших да пиша тук, за да видя различни и безпристрастни мнения и да се опитам да получа по общ поглед над това, кое е нормално и кое не в една връзка...и дали повечето от моите притеснения не се дължат на наистина нереализирани огромни очаквания или са си само в моята глава и задълбавам излишно! Благодаря!

Препоръчани теми