Само с тая "жертва", че се бил върнал от Испания заради нея не съм (принципно) съгласен. Съжалявам, че не помня ник/име, но в един друг форум някой бе писал, че имигранти са българите в Австралия и Америка. Тези по Европа са си гастербайтери (нищо лошо не влагам). Почти всички са с нагласата, че ще се приберат в България един ден. За добро или за зло, като си на 200 $ и 2часа полет от София, не е голяма жертва да идеш до там. Па как бил оставил близки и работа
Щото музиканти в Испания с лупа да търсиш няма да намериш

Може и да бъркам, може човека да е първа цигулка в Мадридския кралски симфоничен оркестър. Ма не е, щото това е един испанец, май с арменско потекло.
. По-важно е, че той е направил промяната, а тя е обсебена от собствените си представи за латино връзка и не се интересува много, много от неговите.
Така че това, че съм зает, нищо не говори за заетостта на "най-прекрасните" мъже, но е факт, че повечето ми познати, които смятам за поне отчасти готини мъже (каквито се описват тук), са частично свободни единствено в сексуално отношение и то само тези от тях, които са ОК с изневярата. А в качеството им на любовници надали ще има по-често секс отколкото през 2-3-4 дни, защото все пак се прави тайно от семейството и изисква организация някаква. Мъже на 35, които не са семейни, обикновено си имат причини за това - срамежливи, свити (сравнително често), играчи (по-рядко), разведени, с "багаж" - доста често. В никой от тези случаи не виждам големи поводи за хвалби - аз ако бях жена сигурно щях да се насоча към срамежливите и свитите, ама тогава пък идва проблемът с нивата на тестостерона... 
И аз си го помислих. Прихнах да се изхиля гръмко, ама се сетих о'време, че детето спи!