И нашият батко е така със сополите, не знам натам как ще я караме. От една страна е добре Топчо да развие имунитет, докато кърмя, после градината ще ми е по-лесна, но от друга е такава драма със запушен нос.... и от тръгването на градина Топчо е взел два! антибиотика 
и на скорост го докарваше.... 

В нас вечеря, като сега тъпча с храни с повече желязо, и има мляко сутрин и вечер. Нещо множко стана
Мисля да спра сутрешното мляко.
Казах им да го пускат при децата. Дори и да го ударят, ще се научи да се пази. 
Забравила съм.
Някое дете да е вдигало толкова късно след ваксина - на втория ден - висока Т?
Май не мога да помогна.
За съжаление нямам представа. Само споко. Прегръдки! 





Благодаря! Да, сякаш почва да посвиква. Поревал е малко, но по-скоро го броят към нормалното.
)
Препоръчани теми