Тъй неусетно мина за октомврийчетата първата година! - Тема 18

  • 56 455
  • 736
# 450
Благодаря ви дами  за милите думи и пожелания Simple Smile

Патето също се е научила да се тръшка, като не й изнася нещо застопорява краката или  прикляка на земята, за да не мога да я мръдна и започва рев до небесата. Още нямам тактика, която да помага в тазу ситуация. Оставям я да си се нареве, а аз започвам да правя нещо странично или да си цъкам на телефона.

Те са го увеличили майчинството ли? Помня, че беше 340лв. Добре, нямам против.

Аз да ви кажа, ходя редовно при АГ, защото имах много дълъг период, в който страдах от гъби и бактерии, направо изпитвам паник атаки, когато имам подобни съмнения!!! Та, дори и без оплакване си ходя по два пъти в годината.

Стейси, аз също си представям кофти картинка на бягащото Пате и търкалящата се след него мама, но искам да си има другарче, а почна ли работа, да ме завихри отново живота в онзи цикъл, мисля че няма да ми се занима с памперси, а и ще съм на 35-36 вече. Та, като сме подхванали бебешонстване, да го изкараме наведнъж Simple Smile

Лек ден дами!
Виж целия пост
# 451
Добър ден и от нас!
Само да поправя Чуби, всичко което си писала за майчинството е така освен, че втората година е 340лв, а догодина 380лв.
Виж целия пост
# 452
Пюър, аз обикновенно я разсейвам с нещо, за да прекрати тръшкането, сега са в период на голямо любопитстване и всяко ново нещо улавя бързо вниманието им.
Само да яде камъни не позволявам, а пустите му камъни толкова са вкусни Joy
Познавам доста мами, които са така, само проблема е, че с новородено няма да можеш да я пуснеш на ясла, за да не ти влачи болести, това е единственото. Ако имаш помощ - баба или друг човек, ще се справиш и с двете. Доста такива мами има и тук, бременеят си и търчат по две годишните си хлапета.
А за годините не бери грижа, аз планирам второто, когато ще съм на цели 41 години.
Виж целия пост
# 453
Аз също я разсейвам, но понякога не действа, затова я оставям да си се натръшка, какво да я правя.

Лошото е, че нещо вдига температура, 36,9 е още, но ме притеснява, започна и да полашля от време на време. В сряда я предгледаха и й биха ваксината, здрава беше, а не се е събирала с никой болен. Сигурно са пак зъбите, ако се наложи ще давам панадол/нурофен, но дано не стигнем до там.

О, за пимагачи - нямам, в радиус от 85км, където е София. Бабите са работещи и нямат много време. Тук в района е почти невъзможно да се намери детегледачка, защото местните си имат баби под ръка. Лесно, няма да е, а и преместим ли се в апартамента и Ушатият ни звяр става още едно парче дете с нейните си нужди. Затова много й се учуадва на Анито, с толкова пимагачи и все напрежение, аз да бях, щях да делегирам задължения на всеки под час, дори, а аз да си "бичим айляка " Wink. Чуби, аз планирам на 41, като съм, двете деца да могат да карат ски и сноуборд, да плуват, катерят и да си планинарстваме заедно по паланки, хижи, курорти и така ... мечтайкам си тук аз, че гледам Балкана се е забЕлил Simple Smile
 
Виж целия пост
# 454
Момичета снощи заспа в 22 и после в 7 стана добре е.И днес опитвам 1 да спи. Излизам малко да се разсея оставих я на майка ми.хубав ден ви желая
Виж целия пост
# 455
Pure_nature Много яко! Честито!  Нека да е лека и с пухкав финал! Да ни държиш в течение Wink

анита123123 Ето, че се нареждат нещата! Има смисъл да се успокоиш Wink И за малката има огромно значение!

lid Нямам решение на пръстчето. Аз съм била същата - не съм искала биберон и съм си ползвала пръст. Но и до дълги години след това - 4-5. Дори помня баба като ме плашаше, че ще го натрие с люта чушка Joy Май не го е правила Joy

Малкият изкара цяла седмица на ясла! Вчера вечерта беше спокоен. Дори казаха, че бил много по-спокоен през деня. Но е и ухапан по бузата Simple Smile Една 2 годишна кака го е ухапала. Червено и синьо вече и ясни следи от зъбки. Simple Smile  Но той беше много спокоен. Странна работа Simple Smile

Виж целия пост
# 456
Е успокоихте ме, че не съм само аз закъснялата с прегледа.  Бягането след малкия ще се преживее, но и друго ме терзае,  че бях с плацента пълна превия, а и след секциото вероятността да е такава отново е доста голяма. Като знам що лежане и търкаляне по дивана беше, ме обзема вина, че няма да мога да обърна необходимото внимание на моето слънце. А пък и кърмя още, по принцип съм и с висок пролактин, а бе станаха много размислите и трябва май  да го давам през просото.

Мисис Роузи браво на юнака цяла седмица на ясла си е постижение.
Виж целия пост
# 457
Пфуу цял ден вали при нас, издивяхме вкъщи ...
Виж целия пост
# 458
Много яки пижами мернах 😂
Виж целия пост
# 459
Хахаха, откъде?
Виж целия пост
# 460
Мале,някъде в инстаграм ми изскочиха като реклама,но кой беше сайта не знам. Ще видя дали ще го открия. 😃
Редактирам:ето ги
https://www.patpat.com/product/Hilarious-Energy-bar-Print-Family-Pajamas-Set.html
Виж целия пост
# 461
Пюр честито,пожелавам ти лека бременност и послушна кака Flowers Hibiscus 
Ей тия пижами и аз ги загледах.От този сайт щях да поръчвам палтенце,но го намерих в амазон с по-бърза доставка.
   Преглед и аз не съм минала.Като водих малката за слепването ми казаха като минат 2цикъла тогава.Ами нямам си цикъл още Simple Smile
  Момата болна-червено гърло,запушен нос и леко повишена температура.Снощи поплака,че има секрети в гърлото,а неможе да ги изкара и й пречат да спинка.Гушнах я в мен да е по-изправена и така до сутринта.При всяко даване на лекарство "благославям" свекървата,че доведе болните си деца.Та и моето да се мъчи сега Rage 
   За ходенето,ходи като я държа под мишниците,че все влачи нещо в ръцете.Онзи ден като я водих на лекар замъкна една моя тениска и не я дава.Хората ме гледаха странно ама к'во да я правя.Grinning
Виж целия пост
# 462
Много са яки пижамите Heart

Да се оправят всички болни. Аз моят го пазя като орлица, за да слагаме ваксината след две седмици.
Виж целия пост
# 463
Много са яки пижамите Heart

Да се оправят всички болни. Аз моят го пазя като орлица, за да слагаме ваксината след две седмици.

Успех! Яслата как я поняся?

Моят вече е на Отипакс, цяла нощ с кратки антракти рев, писъци, бяхме на лекар рано сутринта.
Избива зъб и лека ушна инфекция.

Омммм...

Честито на Pure, лека и безпроблемна ти желая!


Виж целия пост
# 464
Не го водя на ясла сега, за да го опазя здрав.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия