Тъй неусетно мина за октомврийчетата първата година! - Тема 18

  • 56 454
  • 736
# 480
Я, не съм сама с мойте 6-7 хранения на ден. Joy Вчера незнам как го постигна това, но пък яде това дете. Мисля си, че си е вид скок, макар че не съм търсила нищо по темата.

Е, сега го нахраних, като изяде супата от кухнята и половината от манджата си. След това имах идея, че ще седна аз да си хапна на спокойствие. Да, ама не! Чинно си поделихме купичка супа от карфиол с масло и сирене. Една лъжица на мама, една на малчо. Fork And Knife След всяка лъжица се поглеждахме в муцунките внимателно. Да не би да е оцапана някоя Joy

Днес е бил по-добре в градината. Сутринта пак ми се разсърди, но за много кратко. Даже го видях как се успокоява. Казаха, че е бил доста добре днес. Изял е всичко, спал е, малко е плакал, но е по-спокоен. Лелите също са се успокоили и като цяло вече го пускат да си шава. Така и той не се изнервя. Положителна съм Simple Smile

Отиваме в банята, дърпат ме за крака Joy
Виж целия пост
# 481
Лид, Роузи все така да хапват мъниците.Ние също днес хапнахме(да не дърпам дявола) не е много, но е нещо.
Лид, радвам се, че си по-добре и не те боли операцията.
Лека вечер момичета, аз приспах малкия, изкъпах се и лягам, че ме чака тежка нощ пак Simple Smile.
Виж целия пост
# 482
Ще,ще! Като ги оженим/омъжим ще си спим по цели нощи. 😂

Абе то май и тогава ще ги мислим.

Ще видим и нашата нощ каква ще е. Изяде само 100 мл.  АМ.

P.S. Някой има ли информация дали за втората година майчинство трябва да се попълва пак някаква декларация или си продължава автоматично?
Виж целия пост
# 483
Стейси, подава се при работодателя една декрарация, че искаш да ползваш втората година.
Виж целия пост
# 484
Тадам! Поредната безсънна нощ. Мисля да кандидатствам за нощна охрана на квартала или с нещо да подпомагам родната полиция- така и така не се спи. 😂

Стейси, на мен нищо не ми искаха като звъннах да питам в счетоводството.

Какво АМ давате и двойка или тройка е?
Виж целия пост
# 485
Аз открих защо не пие мляко.Бибата е била запушена ,смених я и снощи изпи всичко давам и Ам за над година
Виж целия пост
# 486
Моята Шушулка малка днес става на 1 годинка! Почерпете се за нейно здраве. 🤗
Виж целия пост
# 487
Anyyone, да ти е здрава, безгрижна и все така лъчезарна! Весел празник :*

Ние също не спахме много, зъби, зъби, зъби, вчера я водих до педиатъра, зерава е, но когато й отвори устата, каза: Оле, тук е нещо страшно! Веците червени, подути, наболи зъби.
Ще се приберем днес на София за няколко дни, хем да си почина малко, хем да свърша малко работа, хем и ММ да отбие малко работа, ще дойдат да му ударят едно рамо.
Патето е като швейцарски часовник, хоп 7:30. Аз и баща й сме мързели и поспаланковци, на кого се метна такова ранобудно?! Simple Smile
Стейси, аз подписвах декларация в счетоводството.
Мисис, радвам се за яслата, а в работата как е? Мислиш ли го постоянно? Аз мисля да я оставям за по час,два в една занималня в квартала, да се социализира малко, а и развлечение. Не знам с какви игри да я занимавам, не иска да посочва нищо, нито жовотни, нито части от тяло, въобще не я вълнуват. Иска само да къса хартии и да чупи Simple Smile
Хайде дами, лек ден!
Виж целия пост
# 488
Pure, и моят е така Grinning

Anyone, страхотна ти е рожденичката!
Виж целия пост
# 489
Anyyyone, стахотна сладурка! Simple Smile Да ти е жива и здрава! Green Heart

Ние сме си с половината избил отпреди месец и половина зъб и това е. Спи при мен, няма начин да е сама, пищенето е оглушително. И тя не посочва и не прави нищо. Не показва пръстче за годинка, не маха за чао - нищо. Само разрушава, краде очила и си пуска телевизора. А вчера докопа на майка ми gsm-а (той е от старите - с копчета), олеле малеле какво настървено цъкане беше... Grinning Още не се пуска, упорито ме държи за един пръст, да не и избягам сигурно. Grinning Grinning Grinning Та с една дума няма никакво развитие при нас.
Яде си повечето неща от Хер Бебе-то, някои супи с пащърнак отказва, явно няма да прояде пащърнак и това е. Grinning
Утре сме на ваксина, дано няма драми
Виж целия пост
# 490
Уф, успокоявам се значи, че не е само моето чаве, което нищо не знае! Само като види книга или пробвам интелектУТНО упражнение, се чуди къде да се покрие Joy
Виж целия пост
# 491
Мерси много!
И ние в купа на незаинтересованите. 😃  Само животни обича и казва Ба бау и мааау на кучето и котката,но на живо. Картинки хич не я вълнуват. Дай й само бели. В кухнята особено обожава. Първо отива на коша за боклук,от там я махам и отива на единия шкаф,от него на чекмеджето под фурната да вади тигани и тави,от там на пералнята- натиска всичко наред,от там на хладилника-натиска на диспенсъра за студена вода и се мокри цялата... 😣 Ако я изпусна от поглед за минута е сътворила 300 чудеса. 😃 Баща й само пита кога ще разбере какво значи думата НЕ??! 😂 Телефони,кабели,мишки за компютър са й сред любимите. А и чукове,клещи,отверки. Абе все “подходящи” работи. Поне започна да казва Чао,боц и разните бебешки неща,които съм я учила преди месеци и бях спряла,но тя реши,че може да ги прави сега,когато тя иска,а не когато аз й казвам. 😃
Виж целия пост
# 492
Ееее, вие с чао и боц сте от напредналите!
Виж целия пост
# 493
Ммдаааа,а и целувка дава,като си бута цялата ръка в устата. 😂
Виж целия пост
# 494
Дразни ме ти, дразни ме Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия